Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

412

П’ять найдорожчих у світі номерних знаків транспортних засобів.

Поки наша влада ніяк не наважаться розв’язати легальний продаж автомобільних номерів через аукціон, у багатьох країнах світу вже давним-давно будь-який бажаючий може придбати собі гарний номер, надавши своєму автомобілю індивідуальності. Ми знайшли для вас 5 найдорожчих автомобільних номерів, які придбали собі автовласники по всьому світу.

Номерний знак «1»

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

Вартість: 641 766 113 руб.

Цей номерний знак був придбаний бізнесменом Абу-Дабі Саїд Абдул Гаффар Хурі у 2008 році. Це не тільки найдорожчий номер, проданий на аукціоні в Арабських Еміратах, але і найдорожчий автомобільний номер в світі.

Номерний знак «25 O»

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

Вартість: 44 324 646 руб.

Рекордна ціна, встановлена Агентством по ліцензуванню водіїв транспортних засобів Великобританії, була заплачена власником автосалону Ferrari Джоном Коллінзом в 2014 році. Тепер цей номер займає почесне місце на Ferrari 250 SWB, що колись належала рок-зірці Еріку Клэптону. Сам автомобіль коштує 10 мільйонів фунтів стерлінгів (855 688 150 рублів).

До речі, на стандартних номерних знаках автомобілів в Британії зазвичай вказаний код регіону, ідентифікатор терміну служби і довільна послідовність із трьох знаків. Цінність цього номера для покупця була в тому, що держномер схожий на назву моделі Ferrari 250, яку він придбав.

Номерний знак «F1»

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

Вартість: 37 703 759 руб.

У 2008 році бізнесмен з Бредфорда Афзаль Кан (на фото) віддав за реєстраційний номерний знак «F1» величезну суму грошей. За сьогоднішнім курсом це більш ніж 37 млн. рублів.

Хан встановив номер на свій Mercedes SLR McLaren, сказавши:


«Я думаю, що це хороша угода, тому що це, ймовірно, коштує в 10 разів більше»

Пізніше він переважив цей номер на Bugatti Veyron Super Sport Carbon Edition. У минулому році бізнесмен виставив цей номер на продаж за 1,2 млрд. рублів (14,4 мільйона фунтів стерлінгів). Правда досі не знайшлося людини, готовий викласти за цей номер неймовірну суму.

Ось посилання на торги Британських номерних знаків, де вгорі ви побачите цей держномер. Для довідки: Номер «F1» використовується в Англії вже 109 років.

Номерний знак «S1»

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

Вартість: 34 569 801 руб.

У 2008 році на аукціоні в Шотландії анонімний учасник придбав номерний знак «S1», що належить одному з перших власників автомобілів в Шотландії – лорду Кингсбургу (автомобіль був куплений в 1903 році). За словами покупця, цей номер буде використовуватися на старій червоної Шкоді.

Номерний знак «VIP 1»

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

Вартість: 24 387 112 крб.

Цей державний номерний знак був куплений російським олігархом Романом Абрамовичем в 2006 році. Двома роками раніше номер був проданий всього за 62 000 фунтів стерлінгів (5 305 266 рублів).

Скільки коштують VIP-номери в Росії?

Який найдорожчий номерний знак у світі з нині існуючих?

На жаль, в нашій країні, як завжди, там, де крутяться великі гроші, не обходиться без тіньової сфери. У Росії можна без проблем придбати гарний номерний знак, але ось зробити це офіційно і легально неможливо. Тому в нашій країні придумані обхідні шляхи сірої покупки блатного держномери. Наприклад, сьогодні в месенджері Телеграм існує маса закритих груп, де виставляються на продаж красиві номерні знаки. Також у Мережі ви знайдете чимало сайтів і контор, що займаються продажем номерних знаків на автомобілі.

Але таких цін, як в ОАЕ або Великобританії, у нас, звичайно, немає. Тим не менше за деякі номерні знаки ціни можуть доходити і до 5-10 млн рублів. У більшості ж випадків красиві номерні знаки коштують 100-300 тис. рублів. І тільки за деякі буквено-цифрові сполучення та регіони люди готові викладати більше 1 млн рублів.

Однак незабаром, цілком можливо, влада нарешті виведуть цей ринок автомобільних номерів з тіні. Швидше за все, це відбудеться незабаром після вступу в силу нових правил реєстрації транспортних засобів в ДАІ – з 4 серпня 2019 року. Нагадаємо, що з цієї дати Державтоінспекція перестане видавати номерні знаки. Замість цього органи ГИБДД будуть тільки привласнювати в автоматичному режимі буквено-цифрову комбінацію номери. Самі ж болванки автовласники будуть робити в спеціалізованих акредитованих МВС компаніях.