Як взяти авто в кредит

3-5-2021

Потрібно розуміти, що автосалони самостійно не видають кредити на покупку транспортних засобів. Згідно із законодавством, кредитуванням мають право займатися тільки банки. Саме вони на правах партнерів і присутні в автомагазинах Amigocar, тут тільки найкращі спеціалісти та вигідні умови кредитування на автомобіль.

Дана співпраця взаємовигідно: банк отримує нових клієнтів, а продавець машин – відмінну можливість для швидкого продажу свого товару. Обидві організації ретельно підходять до укладення угод, що гарантує їх клієнтам якісне надання послуг.

Спільне співробітництво може мати плюси і мінуси для потенційного покупця авто. З одного боку, купуючи машину в салоні, не потрібно витрачати час на додаткові походи по банках, можна отримати вигідні умови кредитування, збирати менше документів і в підсумку швидко оформити покупку в одному місці.

1. З іншого боку, у споживача різко звужується вибір кредитних пропозицій-коло партнерів салону завжди невеликий. Це може привести до того, що доведеться вибирати між дорогим і дуже дорогим автокредитом. До того ж гроші не можна буде отримати без оформлення страховки каско – за це доведеться заплатити ще 7-10% від вартості машини. Якщо ви не хочете платити за страховку, то можна знайти відповідний кредит, проте він виявиться на кілька відсотків дорожче звичайного.

У разі самостійного пошуку банківських пропозицій ви можете знайти найбільш вигідний кредит. Порівнювати.ру рекомендує звертати увагу на повну вартість кредиту (процентну ставку разом з усіма додатковими платежами), розмір позики і величину початкового внеску, вимога про поручителів.

Для оформлення позики будуть потрібні наступні документи:

  • паспорт;
  • копія трудової книжки (стаж на останньому місці роботи повинен перевищувати півроку);
  • довідка 2-пдфо (видається на роботі-виплата по кредиту не повинна перевищувати 40% щомісячного доходу);
  • водійське посвідчення.

Даний перелік може відрізнятися в різних банках. Вас також можуть попросити надати свідоцтво про шлюб, військовий квиток, закордонний паспорт або інші документи, які побічно можуть підтвердити вашу порядність і платоспроможність.

Рада порівняй.ру: якщо ви хочете значно заощадити, вибравши найдешевший кредит, то для цього необхідно вивчити пропозиції банків, які не співпрацюють з продавцями машин.