Як вибирати очищувач колісних дисків

4-6-2021

Диски колісні є, напевно, одним з найяскравіших і привабливих елементів будь-якого автомобіля, оскільки вони створюють завершеність «образу» будь-якого транспортного засобу. Однак, вони і більше інших елементів автомобілів підлягають забрудненням-дорожній пил, бруд, опади, а також частинки налиплої гуми і т.д. – все це забруднює колісні диски. Це не тільки псує їх зовнішній вигляд, але і, в значній мірі, знижує термін їх експлуатації. Тому, для того, щоб запобігти негативним наслідкам і продовжити термін життя дискам, варто періодично очищати їх від такого бруду. Для цього знадобиться спеціальний засіб-очищувач дисків. Рекомендуємо обрати його за посиланням https://www.cordis.in.ua. Але, обирати його слід обережно, тому, перш ніж бігти за даними засобом, варто з’ясувати, які вони бувають і як правильно їх підбирати.

Для того, щоб очистити колісні диски від специфічної бруду потрібно кілька годин роботи, а також мийка дисків під високим тиском. Однак, виробники автохімії вже давно відреагували на претензії автовласників і створили спеціальні очищувачі для колісних дисків. З такими засобами процес видалення бруду з дисків максимально скорочується. Залежно від складу виділяють кілька типів очищувачів: кислотний, лужний і суміщені, який має в своїй базі поверхнево-активні речовини.

Крім того, при виборі такого засобу варто також визначитися з матеріалом, з якого виготовлені диски. Так, виділяють два види очищувача, які можуть застосовуватися для алюмінієвих і хромованих дисків. Це дуже важливо при виборі, оскільки використання очищувача на іншому виді дисків може привести до негативних наслідків. Дана обставина пояснюється хімічним складом кошти. Найбільш поширеними все ж вважаються очищувачі для алюмінієвих дисків.

Крім цього, варто звертати увагу і на консистенцію очищувачів. Вони можуть виготовлятися у вигляді спреїв, гелів, а також пінки. Такі засоби наносяться на диск і по закінченню часу, зазначеного в інструкції, змиваються водою. У продажу можна зустріти і спеціальні серветки для очищення колісних дисків. Вони надають виробу блиску, а також неперевершеної чистоти – досить протерти ними диски і результат на обличчя.

Не варто забувати і про виробника при виборі такого засобу. Краще купувати тільки якісні і перевірені продукти від відомих і перевірених брендів, так як це гарантує швидке і якісне очищення дисків. Не варто економити, адже, як відомо, – скупий платить двічі!