ЯК ВИБРАТИ СКУТЕР АБО МОПЕД З ДАХОМ?

3-10-2020

При виборі двоколісного засобу пересування люди все частіше віддають перевагу мопедам з дахом. Також хочемо порекомендувати https://motozona.com.ua/ , де Ви сможете знайти продаж скутерів, мотоциклів, квадроциклів оптом і в роздріб за кращою ціною

Вони прості в обігу, для їх водіння не потрібні права, вони зручні і комфортні. Але перш, ніж відправитися за покупкою, відповідай ті собі на кілька питань. Ви будете на ньому їздити в місті або по путівцях? Яку суму ви готові витратити на придбання? Купуєте ви скутер для себе або для своєї дитини, тобто, якого віку буде водій?

Оптимальний вибір-японський скутер. На ринку давно вже лідирують японці зі своїми скутерами з дахом і двигуном об’ємом до 50 см куб, які значно перевершують за якістю інші аналоги. А їх додатковий плюс-досить невисока в порівнянні з європейськими конкурентами ціна.

Європейські скутери з дахом набагато більш громіздкі і дорогі. З цих причин найкращий вибір-це покупка японського скутера.

Особливу увагу слід звернути на те, де саме ви будете використовувати свій скутер. Якщо ви купуєте його для поїздок на дачу, придивіться до повітряного клапана і до вилки. Оскільки за містом пилу більше, повітряний клапан вам доведеться прочищати часто. Це робити буде набагато зручніше, якщо він не буде розташований знизу. Що ж стосується вилки-вона повинна бути важільного типу.