Як вибрати сканер

10-13-2021

Якщо ваш автосервіс претендує на високий статус в діагностиці та обслуговуванні автомобілів, вам категорично заборонено економити на технічному оснащенні. Саме тому всі імениті автосервіси укомплектовані дилерськими або ж мультимарочними автомобільними сканерами або по-іншому кажучи автосканерами для діагностики та зчитування неполадок автомобіля. Для розширення свого функціоналу розумним рішенням буде придбання сучасної моделі діагностичного сканера, а дана стаття допоможе вибрати потрібний автосканер для діагностики. Звернувшись за посиланням Сканматик 2 PRO Ви зможете вибрати те що потрібно.

Правила вибору автосканеру ?

Для того щоб вибрати автосканер для діагностики необхідно врахувати, що на ринку україни представлено три різновиди сканерів за охопленням:

  • мультимарочний сканер для діагностики автомобілів призначений для роботи з багатьма марками автомобілів незалежно від країни їх виготовлення і року випуску. Вартість даного обладнання формується в залежності від кількості функцій приладу.
  • автосканер під конкретну марку автомобіля відрізняється своєю дешевизною, так як здатний діагностувати в основному особистий транспорт і володіє малим функціональним набором. В основному це зчитування і видалення кодів несправностей по протоколах стандарту eobd.
  • дилерські автосканери діагностики призначені виключно для професійного використання, оскільки мають широкий список функцій, відрізняються дорожнечею і підходять для однієї або декількох, але подібних марок випускаються на одному заводі або ж мають однакові електронні блоки управління (ебу).

Відштовхуючись від цих знань і враховуючи потік обслуговуваного автотранспорту вам легко буде визначиться з класом автосканера.

Ми пропонуємо звернути свою увагу на мультимарочний сканер x – 431 pro (launch), який є приладом нового покоління автосканерів launch і створений на базі інноваційних розробок в області телематики. Складається з планшета в захисному червоному корпусі, з гніздом для зберігання перехідника, що працює на базі ос андроїд. У комплекті йдуть 23 перехідника під різні марки автотранспорту, шнури підключення.

Переглянувши рейтинги мультимарочних сканерів стає очевидним, що автосканер x-431 pro (launch) – це найраціональніше придбання для діагностики автотранспорту починаючи від малої сто і закінчуючи великим професійним автосервісом.

Який автосканер краще купити для себе?

Якщо ви бажаєте самостійно діагностувати несправності свого авто, вам найкраще придбати easydiag (launch). Даний автосканер дозволяє проводити діагностику в будь-якому місці і в будь-яку хвилину, так як завдяки малим габаритам знаходиться завжди під рукою в парі з будь-яким пристроєм на базі оѕ android або ios. Ви завжди будете в курсі числових значень процесів, що відбуваються в двигуні (обороти, температура, положення дросельної заслінки і т.д.). Досить підключити сканер до будь-якого пристрою на базі ос андроїд і працювати по протоколу obdii без покупки програм. Якщо є бажання отримувати більш розширену інформацію про автомобіль-існує можливість докупити програмне забезпечення під конкретну марку. Вартість придбання такої марки становить 40$, використовуючи систему платежів paypal.

Новий продукт

В даний момент компанією launch ведуться роботи над більш прогресивною розробкою в напрямку віддаленої діагностики автотранспорту під назвою golo (гулу). Станом на 2020 рік даний продукт успішно впроваджується в сша. Застосування golo на території україни гальмується двома складовими: недосконалою системою мобільної передачі даних стандарту 3g, а також відсутність стабільної російськомовної версії пз.