Як вибрати контроль витрати палива

4-9-2021

Ті водії, які хочуть контролювати витрату палива на своєму автомобілі, дуже часто стикаються з питанням про те, яким чином швидко і правильно встановити паливомір в паливний бак. Дана проблема може виникнути через те, що штатний датчик вийшов з ладу, і не фіксує обсяг палива в баку. Знайти і купити датчик контролю палива можна в інтернет-магазині запчастин за посиланням FreeTrack або в будь-якому автомобільному маркеті.

Якщо водій зібрався міняти датчик своїми силами йому потрібно пам’ятати те, що тільки правильно виконана установка рівнеміра дасть можливість отримувати точні і достовірні дані. Процес заміни датчика в середньому не займе більше двох годин часу. Тут все буде залежати від конфігурації паливного бака і можливості доступу до нього.

Щоб точніше вести контроль витрати палива рекомендується вибрати найбільш підходяще місце для розташування обладнання. В обов’язковому порядку потрібно врахувати те, як виглядає датчик рівня палива на схемі, кріплення вимірювача і місце розташування перегородки в паливному баку.

Дуже важлива довжина вимірювального приладу, яка повинна повністю відповідати глибині бака. Точна робота датчика контролю палива залежить від довжини кабелю, а також місця прокладки проводу від датчика до приладової панелі. Тут необхідно врахувати рухливість обладнання та обшивки в разі проведення ремонту.

Контроль, за витратою палива в автомобілі, за допомогою датчиків і допоміжного обладнання сприяє запобіганню можливої перевитрати пального транспортом. Щоб знати, яка кількість палива витрачає автомобіль можна використовувати різні способи.

Багато автомобілістів заливали певний обсяг палива в бак, скидали показник добового одометра на» нуль ” і починали завмер. Обчислити витрату палива можна було з різниці витраченого палива до кілометражу пробігу. В принципі бортові системи сучасних автомобілів працюють за аналогічним принципом. Обсяг палива в баку фіксуються датчиком і коли автомобіль починає рух добовий одометр починає рахувати відстань, різниця відстані і витраченого палива і становитиме його витрата.