Як вибрати евакуатор

1-22-2020

Кожен автолюбитель знає, що на дорозі ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій, коли може знадобитися Эвакуатор киев https://evakuator24.kiev.ua/ . Для того щоб не опинитися без можливості на допомогу, особливо перебуваючи за межами міста, потрібно заздалегідь знайти компанію, яка надає послуги евакуаторів і автотехдопомогу. Завжди краще заздалегідь записати номер телефону евакуатора в свій стільниковий і мати при собі телефон техдопомоги на випадок поломки в дорозі.

Не слід довіряти приватним перевізникам, як правило, їх евакуатори і злодійки знаходяться в незадовільному технічному стані, просто це дуже старі і технічно непридатні для роботи машини. Можливість отримання компенсації завданих збитків від приватника так само сумнівна.

Багато напевно бачили відео про порвався при навантаженні тросі маніпулятора і перекинулася злодійку. Вдаватися до допомоги навантаження вашого автомобіля краном, слід тільки в крайньому випадку.

Якщо Вам запропонують евакуацію з частковим навантаженням, так само слід гарненько задуматися, про те що з урахуванням наших вибоїстих доріг транспортування з навантаженням тільки однієї колісної осі (передньої або задньої) може плачевно закінчитися для ходової і лакофарбового покриття вашого автомобіля.

Набагато безпечніше для вашого автомобіля пройде навантаження на зсувну платформу і транспортування з повним навантаженням.

Для вибору потрібного вам евакуатора повідомте диспетчеру: масу вашого автомобіля (вказана в СТС або в ПТС), наявність буксирувального гака, заблоковані колеса, чи є перешкоди для проїзду евакуатора в вашому авто. Уточніть час подачі евакуатора, його держномер і контактний телефон водія. Дізнайтеся вартість і уточніть, чи є вартість фіксованою. Для перевезення дорогих елітних автомобілів так само бажано, що б у компанії, що надає послуги евакуатора був поліс страхування відповідальності вантажоперевізника на випадок збитку перевезеного авто.

Зрозуміло, найкраще звертатися за допомогою до тих компаній, які зарекомендували себе тільки з позитивного боку і не перший рік працюють на ринку даних послуг. Досвід, накопичений такими компаніями, гарантує якість і професіоналізм. Виключіть ситуацію, багатогодинного очікування після виклику евакуатора. Справжні професіонали працюють швидко і чітко, що важливо, в критичній ситуації поломки вашого автомобіля посеред дороги.