Як вибрати автомобільні фарби

3-31-2021

Існують десятки варіантів пофарбувати ваш автомобіль.  Можна звернутися в спеціалізовану камеру, підшукати фахівця в гаражному сервісі за менші гроші. Але багато сьогодні вважають за краще економити на цьому процесі і виконують всі процедури своїми руками. Проблем в цьому випадку може виникнути багато, але основні пов’язані з підбором матеріалу і відсутністю професійного інструменту. Не у кожного власника авто на полиці в гаражі лежить пульверизатор, а в кутку стоїть професійний компресор. Та й гараж тобто далеко не у всіх. Але ж фарбувати найкраще в спеціалізованій камері з гарною якістю підготовки всіх необхідних умов. У цьому випадку багато автовласників вирішуються спробувати фарбування за допомогою балончика. Процедура виглядає досить просто, та й на різних навчальних відео є відмінні результати. Хочемо порекомендувати вибрати найкращі автомобільні фари на сайті https://farbid.com.ua/ , тут тільки найкращі моделі .

За умови вибору хорошої фарби, а також полірувальних матеріалів, можна досягти хорошої якості накладення нового шару лакофарбового покриття. Але для цього доведеться неабияк постаратися. Вибирати фарбу в балончику потрібно за кількома важливими критеріями. Зокрема, дуже важливий виробник, грає роль ціновий діапазон. Підбір лакофарбового матеріалу виявиться центральним в списку факторів для вашого результату. Але насправді потрібно мати ще й певні навички. Без хороших навичок точно не вийде придбати якісні результати. Якщо ви не вмієте накладати шари фарби за допомогою аерозольного балончика, слід подивитися відео, потренуватися не більш дешевої фарбі і на менш відповідальних поверхнях. Без цього буде практично неможливо отримати дійсно хороші результати вашої роботи.

Зміст

 • що потрібно для гарної фарбування з балончика?
 • які критерії потрібно пам’ятати при підборі фарби?
 • кращі бренди фарби в балончиках
 • переваги і недоліки фарбування з балончика
 • як проводиться фарбування за допомогою балончиків?
 • підводимо підсумки

Які матеріали будуть потрібні для гарної фарбування з балончика?

Вибір комплекту матеріалів дуже важливий. Вам слід підбирати оптимальні рішення при обліку також їх адекватної вартості. Для початку ми розглянемо повний комплект виробів, який важливо придбати для отримання потрібних результатів. Зокрема, для вас важливо використовувати оптимальний варіант підготовки пошкодженого місця на автомобілі, не забуваючи про необхідність його вирівнювання та інших особливостей. Для повного комплексу робіт будуть потрібні такі матеріали:

 • допоміжні елементи. Сюди входить наждачний папір p – 1500 або p-2000 для замивки місця, змивання верхнього шару і матування фарби, а також більш груба – для зачистки шпаклівки.
 • шпаклівка по металу, розроблена спеціально для застосування на кузові автомобіля. Цей матеріал дозволить вирівняти поверхню і зробити її ідеальною.
 • грунтовка під фарбування в балончику для отримання якісного шару перед накладенням фарби. Грунт захищає метал від корозії, так що краще вибрати якісні пропозиції.
 • фарба в балончику. Про вибір цього матеріалу ми поговоримо пізніше. Це повинно бути якісне рішення з дійсно високою надійністю і відмінними характеристиками.
 • поліроль і всі необхідні засоби для полірування після накладення фарбувальних матеріалів. Якщо цього матеріалу не буде, якість обробки кузова сильно постраждає.

1. З таким комплектом ви будете готові приступати до необхідних робіт. Якщо ви думаєте, що можна просто задути фарбою з балона пошкоджене місце, то сильно помиляєтеся. Вже через кілька днів при такому ремонті виникнуть видимі пошкодження цієї ділянки, знову доведеться виконувати роботи, але тепер уже і зі зняттям старого матеріалу. Так що набагато краще використовувати оптимальні засоби і рішення.

Головні критерії для підбору фарби-важливо пам’ятати при покупці

Фарба в балонах сьогодні представлена в будь-яких автомобільних магазинах і навіть у відділах великих супермаркетів. Ви можете придбати будь-який колір, підібрати необхідний обсяг. Але вибір кольору буде тільки зразковим за кольором ковпачка на балоні або за іншими приблизними ознаками. Так що не варто розраховувати на ідеальний збіг. Фарба в балоні просто не може бути ідеальною для вашого кузова, так як комп’ютерний спектральний підбір тут неможливий. Вибирати потрібно за кількома критеріями:

 • виробник-про даний параметр ми поговоримо нижче, важливо вибрати довірчого виробника з гарантією якості, переконавшись в оригінальному походженні балона з фарбою;
 • обсяг-необхідно також врахувати кількість фарби, яка вам необхідна, відразу взяти потрібну кількість балончиків, обсяг яких часто дорівнює 400 мл, але буває і більше;
 • ціна – занадто дешеві рішення ніколи не будуть виконувати свою роботу якісно, доведеться постійно доробляти щось у відремонтованому місці, і це підвищить ваші витрати;
 • інструкція-прочитайте рекомендації виробника до застосування, часто продаються такі рішення, які дуже складно використовувати без професійного обладнання і хороших умов;
 • комплектність-один виробник пропонує повністю готовий продукт, для іншого потрібно купити ще десяток матеріалів, які потрібно використовувати в комплексі із запропонованою фарбою.

1. Підбирайте матеріал, який зручний, має хороші відгуки від фахівців і користувачів. Часто можна підшукати фактично професійну фарбу і отримати відмінні результати з високою довговічністю фарбувального шару. Якщо не дотримуються критерії вибору, ви купуєте занадто дешеві засоби або продукцію невідомих брендів, якості домогтися буде вкрай складно. Навіть результат відразу після накладення фарби буде сильно відрізнятися.

Виробники фарби в балончиках-вибираємо кращий бренд

Існують десятки виробників, які пропонують якісний продукт на ринку. Ще кілька десятків пропонують відверто неякісні рішення з мінімальним ефектом і дуже малим терміном служби. Вибирати варто тільки ті рішення, які реально підходять для вашого автомобіля і якості лаку на кузові. Варто виконати пошук по виробнику і віддати перевагу наступним культовим брендам в світі аерозольних фарб для авто:

 • motip-один з кращих виробників, який пропонує просто величезний асортимент продукції з неймовірними рішеннями для вашого автомобіля, відмінну якість матеріалу;
 • kudo-другий за популярністю в професійному світі бренд фарб для авто в аерозольному виконанні, дуже надійний шар лкп з хорошими властивостями при експлуатації;
 • molotow-простий матеріал, але якість також виявляється на висоті, вартість досить висока, при цьому є кілька істотних переваг в порівнянні з конкурентами;
 • mtn – досить доступний і цілком презентабельний матеріал з гарною якістю кольору, з відмінним збігом тону на ковпачку і при реальному нанесенні на металеву поверхню;
 • trane – маловідома, але цілком презентабельна фарба, яку часто використовують для обробки кузова автомобіля, є ряд переваг в порівнянні вартості і якості матеріалу.

Можна знайти і інших виробників, продукція яких пропонує гідні варіанти вирішення завдань. Можна знайти багато цікавих рішень, які реально стануть відмінним варіантом вирішення проблем з кузовом вашого автомобіля. Проте, до вибору виробника слід поставитися серйозно. Прочитайте відгуки і отримаєте більше інформації про те, які реально матеріали надає той чи інший бренд в даному сегменті.

Основні переваги і недоліки фарбування балончиком

Головним достоїнством такого процесу залишається дешевизна. Вам достатньо купити балон фарби і нехитрі матеріали, щоб відремонтувати кузов. Також перевагою буде те, що кузов буде захищений від іржі більш якісно, ніж при наявності відколів і глибоких тріщин лакофарбового покриття. Це важливий момент, який також варто враховувати при виборі методу бюджетної фарбування.

Але варто також враховувати і мінуси такої процедури:

 • за допомогою балона практично неможливо розпорошити фарбу якісно і рівномірно;
 • немає можливості пофарбувати методом переходу, так як ви не можете додати в фарбу розчинник або змінити її склад іншими методами;
 • також немає можливості підібрати колір точно, навіть найбільший каталог фарб не надасть вам достатньо якісного збігу;
 • ви не можете перевірити якість фарбувального матеріалу до того, як виконаєте ремонт автомобіля;
 • потрібно вміти користуватисяАерозольними фарбами, інакше фарбування може виявитися дуже неякісною;
 • практично неможливо обійтися без патьоків і інших неприємностей в процесі нанесення нового лкп.

Проте, ці мінуси не зупиняють багатьох умільців, які досить якісно фарбують автомобілі за допомогою балонів і ремонтують пошкодження лакофарбового покриття без особливих проблем.