Як вибрати автоломбард

3-7-2020

Ситуації, коли гроші потрібні невідкладно, трапляються в житті кожного. Рідні та близькі допоможуть не завжди, тому єдиним виходом стає оформлення позики у фінансовій установі. Там можна взяти кредит на рік або менший термін, вибрати вигідну програму кредитування і обумовити умови. Одним з найбільш вигідних є кредит забезпечення, коли в заставу банку залишається автомобіль, ПТС або нерухомість. У світі цей вид кредитування досить поширений, але у нас лідерами в наданні подібних позик поки залишаються Автоломбарди. Також хочемо порекомендувати обрати ломбард на сайті https://kit-lombard.in.ua/avtolombard/

Вимоги до позичальника
Ситуація пояснюється тим, що взяти кредит під заставу птс або машини в автоломбарді буде набагато швидше, ніж оформити його в банку. Вся справа в списку необхідних документів яких ломбард попросить всього кілька: цивільний паспорт, ПТС і документи про реєстрацію. Якщо в розпорядженні позичальника знаходиться авто, яким він управляє за дорученням, цей документ також треба представити на розгляд.

Автомобіль повинен знаходиться на обліку дорожньої інспекції, а дані техпаспорта повинні збігатися з інформацією на двигуні і кузові. Все це займає певний час, тому кредити в банку під заставу авто оформляються довше.

Що стосується ломбарду, то його мало цікавить кредитна історія здобувача позики, але автомобіль не повинен проходити по іншому кредиту – це питання зацікавить як банк, так і автоломбард.

Перевагою звернення в банк є відносно низька процентна ставка, оскільки в автоломбарді попросять від 1 до 3 відсотків від суми за кожен день користування кредитом. Термін видачі позики чітко не обмежується і встановлюється для кожного випадку індивідуально.