Як правильно вибрати автомобіль

10-28-2021
Як правильно вибрати б / у автомобіль

Де краще шукати хороший старий автомобіль? З чого почати вибір вживаного автомобіля? Як підійти до покупки вживаного автомобіля у приватника і дилера? Що перевіряти і про що питати при виборі вживаного автомобіля? Про що ще потрібно пам’ятати, вибираючи старий автомобіль? Чого точно не слід робити при виборі вживаного автомобіля? Чи потрібно оформляти розширену гарантію при виборі вживаного автомобіля?

Купівля автомобіля вимагає відповідального підходу. Особливо уважним варто бути при покупці вживаної машини. Авто, що продається на вторинному ринку, таїть в собі багато “підводних каменів”, які можна відразу і не розпізнати. Що б не писали в оголошенні, в реальності можна наштовхнутися на «потопельники», биті, з прихованими недоліками або з кримінальним минулим.все ж не варто відкидати пропозиції про продаж автомобілів на вторинному ринку тільки через те, що ризик невдалої покупки тут значно вище, ніж при покупці нового автомобіля. Частина їх можна відсіяти вже при перегляді оголошень. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням подбор авто. У цій статті ми детально розповімо про те, як вибрати старий автомобіль.

Існує кілька варіантів покупки підтриманого автомобіля:

У знайомих;

На авторинку;

Через інтернет;

У дилера.

У першому випадку вибір практично відсутній, оскільки доводиться розглядати тільки запропонований варіант. Хоча сам спосіб є, мабуть, найбільш безпечним.розглядаючи інші три варіанти, можна припустити, що кращим буде придбання авто на ринку: великий вибір автомобілів, конкурентне середовище (можливість поторгуватися) і т.д. Але ситуація змінюється, якщо ви поставите себе на місце продавця.уявіть, що вам потрібно просто продати свою машину і ви не плануєте будувати на цьому цілий бізнес. Який тоді сенс завищувати вартість, витрачати дорогоцінний час, вичікуючи свою удачу на ринку і оплачувати до всього іншого місце на ринку. Найлегше буде дати оголошення на одному зі спеціалізованих інтернет-майданчиків або навіть в газеті. Хороший автомобіль швидко продасться таким способом. Похід на авторинок, звичайно, не завадить, але тільки для того, щоб виявити адекватну вартість автомобіля. Крім того, там ви зможете попрактикуватися у визначенні битих машин.наступний варіант-покупка у дилера. Тут можна зустріти цілком гідні варіанти авто.інший спосіб покупки-інтернет майданчики для продажу автомобілів. Тут важливо грамотно скласти текст оголошення і залучити тим самим більше число можливих покупців. Аналізуючи оголошення, спробуйте відсіяти зайву інформацію, яка висловлює лише суб’єктивну думку продавця: «гарне (або відмінне) стан», «на ходу», «сів і поїхав», «чесний пробіг» і т.д. Більше уваги приділяйте фактам: рік випуску, контактний телефон продавця, колір автомобіля.

Мабуть, головною відповіддю на питання про те, як вибрати хороший старий автомобіль, буде фраза: «не поспішати!». Навіть якщо процес вибору затягнувся, слід набратися терпіння. Нехай деякий час ви поїздите на громадському транспорті, адже поспіх рідко призводить до позитивного результату. Інакше можна купити зовсім не той автомобіль, який ви хотіли, або зовсім «нарватися» на проблемну машину.коли ваше бажання про покупку вживаного авто переросло в остаточне рішення і підкріплено необхідною сумою, саме час задуматися про основну мету майбутньої покупки. Це допоможе ясніше зрозуміти: як вибрати старий автомобіль з усіх існуючих пропозицій, максимально знизивши всілякі ризики.в даному випадку варто прислухатися до думки професіоналів: не забувати, що всі витрати на ремонт і обслуговування авто ви будете нести самостійно, оскільки ні про які гарантійні зобов’язання від виробника мови йти не може. Адже в більшості випадків старі авто вже зняті з гарантії. Також варто пам’ятати і про ціну запчастин: різниця в їх вартості для вітчизняних та імпортних автомобілів буде суттєвою.

В даному випадку варто прислухатися до думки професіоналів: не забувати, що всі витрати на ремонт і обслуговування авто ви будете нести самостійно, оскільки ні про які гарантійні зобов’язання від виробника мови йти не може. Адже в більшості випадків старі авто вже зняті з гарантії. Також варто пам’ятати і про ціну запчастин: різниця в їх вартості для вітчизняних та імпортних автомобілів буде суттєвою.давайте почнемо з самого очевидного, до того ж найменш витратного способу вирішення завдання про те, як вибрати старий автомобіль. Більшу частину часу ви пересуваєтеся на громадському транспорті або любите прогулюватися пішки, а всі необхідні магазини знаходяться у вас «під рукою». Зате ви є власником ділянки за містом, який знаходиться на пристойній відстані від вашого житла. Але і тут можна використовувати громадський транспорт.

Культовые тачки: Mini

Інша справа, коли приходить час збирати урожай. На чомусь потрібно привезти його додому. Варіант з авоськами вкрай незручний, особливо в набитому людьми громадському транспорті. Є варіант використовувати для цих цілей найману машину, але тоді виникне питання економічної доцільності ваших зусиль. Тут якраз і знадобляться знання про те, як вибрати старий автомобіль для подібних потреб.в даному випадку цілком виправданим рішенням стане вибір бюджетного автомобіля (можливо, це буде маленька вантажівка), який буде використовуватися лише в літній час. Але той факт, що такий автомобіль буде недорогим, не повинен знижувати ваші критерії при його виборі.

Який би спосіб покупки вживаного автомобіля ви не вибрали, на огляд машини краще запросити знайомого автомеханіка.досвід фахівця стане в нагоді для виявлення прихованих дефектів автомобіля. Головне, щоб він був дійсно професіоналом. Просто брати з собою одного (для виду) немає ніякого сенсу.якщо ж ви купуєте авто в салоні або через офіційного дилера, то діагностика вам не буде потрібно (скоріше за все її і не дозволять провести), оскільки така процедура проводиться під час передпродажної підготовки автомобіля. Вам залишиться переглянути звіт про результати технічної діагностики.на що ви тут зможете розраховувати? на тест-драйв. При цьому вам ніхто не зможе заборонити взяти з собою в машину автомеханіка.

У разі розгляду варіанту покупки авто у приватної особи запропонуйте господареві машини провести повну діагностику у фірмовому автосервісі. Краще це зробити у офіційного представника. Відмова автовласника від даної процедури повинен вас насторожити. Якщо ж людині нічого приховувати, то він буде зацікавлений підтвердити стан свого автомобіля шляхом технічної діагностики.існує також поширений спосіб обману покупця, коли продавець пропонує провести діагностику авто в конкретному автосалоні. Цілком можливо, що господар машини має деякі «домовленості» з автомеханіками і об’єктивно визначити стан автомобіля вам не вдасться.найбільш правильним варіантом буде проведення діагностики в автосервісі, обраному вами.перед тим як, як вибрати старий автомобіль, варто оглянути його самостійно. Можливо, вас насторожить щось ще на цьому етапі і тоді не доведеться витрачатися на діагностику, яка, до речі, проводиться за рахунок покупця. Тому черговість дій повинна бути наступною: спочатку самостійний огляд, а потім – рішення про необхідність діагностики в автосервісі.не варто шкодувати гроші на діагностику вживаного автомобіля, адже це допоможе вам заощадити надалі під час його експлуатації.

Якщо під час діагностики проявиться будь-яка несправність, то авто відремонтують. Але далеко не завжди усуваються всі проблеми, навіть коли мова йде про старі машини з дилерською гарантією.тому покупка авто у дилера-це ще не гарантія того, що машина буде в повністю справному стані.з переваг покупки автомобіля через дилера варто відзначити перевірку його «чистоти» з юридичної точки зору, а також можливість відстежити історію обслуговування машини. Але не завжди можна довіряти автодилеру. У нашій країні зустрічаються випадки обману і в автосалоні. Запевнення менеджера про те, що машина жодного разу не билася і не перефарбовувалася, краще перевірити приладом, який здатний визначити товщину лакофарбового покриття. Також можна скористатися онлайн-сервісами, що допомагають перевірити авто на предмет участі в дтп.

Чи присутні вклейки в птс? (добре, коли відповідь-ні).

Де машина поставлена на облік?

Яким способом буде оформлятися угода?

Можете продиктувати vin-номер? (його краще перевірити).

Чи був автомобіль в дтп іСкільки разів?

Чи перефарбовувався автомобіль?

Опишіть стан салону.

Як давно змінювалися амортизатори і який їх нинішній стан?

Який стан коробки передач, чи чути шуми?

Не соромтеся задати питання: “з якої причини ви продаєте автомобіль?».

Читайте також: старі автомобілі сітроен: надійність і елегантність

Попереключайте швидкості на коробці передач (не повинно бути люфтів).

Оцініть стан салону (брудний відображає загальне ставлення власника до автомобіля).

Перевірте