Як працює евакуатор для автомобілів

4-15-2021

Цілодобова евакуація авто будь-якої складності

Цілодобовий телефон евакуатора

Кожен автомобіліст повинен знати про різні види і типи евакуаторів. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ. Якщо трапитися дтп, то непогано б знати, який евакуатор вам знадобиться (в залежності від типу автомобіля і ситуації). Розглянемо основні способи навантаження, а також види машин-рятувальників.

Повне навантаження транспортного засобу передбачає використання великого спектру евакуаторів:

Часткове навантаження тому і називається частковою, що або задня, або передня вісь автомобіля піднімається вгору за допомогою гідроприводу і стріли у вигляді літери «г». Є й евакуатори, де стріла з’являється знизу, а вже на неї встановлюють колеса. Частковим перевезенням евакуюються вельми габаритні транспортні засоби (автобуси, машини з причепами, вантажівки і т.д.).

Навантаження з лебідкою-один з найпоширеніших видів евакуаторів. Лебідка – це трос зі сталі, який за допомогою електродвигуна затягує автомобіль на платформу. Сама лебідка зі спеціальним пристроєм знаходиться біля кабіни. Механізм такого евакуатора досить універсальний, так як гак на лебідці має вільний хід, що дає можливість підняти авто на платформу практично під усіма можливими кутами.

З краном-маніпулятором-це один з найбільш зручних способів навантаження транспортного засобу. Завантаження автомобіля відбувається шляхом зачеплення за колеса і подальшу установку на платформу. Такий механізм дає можливість дістати автомобіль з найбільш важкодоступних місць. Варто відзначити, що такий спосіб займає більше часу і може коштувати трохи дорожче, ніж евакуація за допомогою лебідки.

З ламаною платформою. У цього евакуатора платформа в кінці має форму надлому. При навантаженні ставлять апарелі, які можуть висуватися або розкладатися. Автомобільний гак чіпляють за лебідку, а вже буксирувальний механізм затягує авто на платформу. Щоб автомобіль був надійно заблокований, ставлять спеціальні підкладки з пластика.

Автомобілі, що потрапили в серйозні дтп, доводиться занурювати за допомогою евакуатора з зсувною платформою. Передня частина при необхідності також може підніматися на певний кут, а задня частина опускається до автомобіля. Існує думка, що такі евакуатори більш дбайливо поводяться з автомобілями.

Що стосується марок евакуаторів, то виробляє їх величезна кількість автогігантів як російського виробництва (зіл, газ, чайка-сервіс, камаз), так і західних фірм (hyndai, tata daewoo, nissan та ін.). Для різних цілей потрібні і відповідні види евакуаторів. Сподіваємося, що ви згадаєте про це і не додасте до неприємностей на дорозі нових труднощів з евакуацією вашого автомобіля.

Послуги з евакуації автомобіля в орлі та орловській області, недорого і цілодобово

Детальніше…

Якщо користуватися думкою багатьох юристів і адвокатів, то евакуація автомобіля вважається посяганням на приватну власність.

Детальніше…

Особливості та основні принципи роботи евакуатора, види і типи сучасної техніки.

Детальніше…

Попередження про роботу евакуатора (табличка 8.24) встановлюється спільно зі знаками.

Детальніше…

1. Коли використовують підкатні візки. Ця стаття відповість на всі питання.

Детальніше…