Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

290

Ось що потрібно робити, щоб збільшити термін служби батареї в машині.

Кожен автомобіліст мріє, щоб акумулятор в машині прослужив якомога довше. Особливо це актуально сьогодні, коли вартість автомобільних акумуляторів постійно повзе вгору. Тому багатьом буде цікаво дізнатися, чи можливо подвоїти час автономної роботи автомобільної батареї, а також збільшити термін її служби. Ось поПоради, які допоможуть вам тримати ваш акумулятор в машині в хорошому стані, що дозволить йому прослужити якомога довше.

Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

Як правило, автомобільні акумулятори служать в середньому від чотирьох до шести років. Тим не менш, деякі фактори можуть перешкодити прослужити батареї цей термін. Наприклад, термін служби можуть впливати погодні умови, тип транспортного засобу або навіть те, як ви керуєте автомобілем.

Дивіться також: Основні поПоради: Як експлуатувати автомобільний акумулятор

Так, звичайно, термін служби будь-якого акумулятора обов’язково закінчиться, але це не означає, що ви не повинні ставитися до акумуляторної батареї автомобіля безвідповідально. Якщо ви хочете подвоїти час роботи акумулятора, ці прості поПоради допоможуть вам у цьому.

Частіше проїжджайте великі відстані

Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

За словами Анатолія Орлова, менеджера з продажу автомобільних акумуляторів компанії «Ореон», часті короткі поїздки можуть сприяти скороченню терміну служби автомобільних акумуляторів. Автомобільні батареї добре заряджаються при поїздках на великі відстані. Наприклад, повністю батарея заряджається з нуля за вісім годин поїздки.

Якщо батарея не заряджається повністю, на негативних пластинах можуть утворитися сильні кристалічні відкладення, що може перешкодити батареї отримати необхідний заряд. Це не означає, що вам потрібно водити машину по вісім годин на день, але це означає, що ви повинні бути обережними з кількістю використовуваних вами допоміжних електричних пристроїв в машині, таких як зарядка телефону, навігатора, антирадара і інших гаджетів. В тому числі на термін служби акумулятора впливають фари автомобіля, вентиляція отопітеля салону і радіо. Адже все електрообладнання живиться від батареї.

Тримайте акумулятор при температурі нейтральній

Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

Автомобільні батареї, як правило, можуть витримувати більшість температур, що зустрічаються у світі. Але потрібно пам’ятати, що надмірне тепло (або сильний холод) можуть завдати батареї певний збиток. Високі температури можуть призвести до випаровування акумуляторної рідини, що може викликати проблеми з перезарядженням. Це в підсумку призведе до зменшення терміну служби батареї вашої машини.

Дивіться також: Частий перезапуск автомобіля або холостий хід: в якому режимі більше витрата палива?

Низькі температури можуть призводити до саморозряду і в кінцевому підсумку до розрядки батареї. Електроліт, залитий в акумулятор, навіть може замерзнути при сильному морозі, що може викликати проблеми як всередині, так і зовні батареї. Якщо ваш автомобіль буде простоювати в зимові місяці, будьте обережні. Інакше ви ризикуєте пошкодити акумулятор. Тому якщо є можливість зберігати машину в зимовий час в теплі, зробіть це. Нейтральна температура дозволить вам істотно збільшити термін служби батареї, якщо в зимовий час ви рідко використовуєте автомобіль.

Щоб продовжити термін служби батареї в машині, обслуговуйте її

Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

Ви рідко використовуєте автомобіль протягом холодних місяців? Або ваші поїздки в основному пов’язані з короткими відстанями? Тоді ви ризикуєте, що ваша батарея при простої автомобіля втратить свій заряд або постійно недозаряжаться. Пам’ятайте, що акумулятор має заряджатися мінімум кожні шість тижнів, щоб залишатися в справному стані. Але пам’ятайте, що, ставлячи батарею на зарядку, ви повинні стежити за нею, щоб уникнути перезарядки, яка може швидко убити її.

Для цього ви повинні заміряти рівень заряду батареї. Так ви не лише уникнете надмірної зарядки, але і не зніміть батарею недозаряженной. Ну і, звичайно, якщо у вас немає зарядного пристрою, то кожні шість тижнів здійснюйте довгу поїздку не менше 1-2 годин, щоб акумулятор заповнив той заряд, який ви розтратили при рідкісних або коротких поїздках.

Очищайте акумулятор

Як подвоїти термін служби акумулятора вашого автомобіля

Періодично оглядайте акумулятор на наявність корозії і окислення: білий наліт навколо контактів батареї або на клемах високовольтних проводів. У разі виявлення вам необхідно очистити контакти. Ви можете очистити контакти батареї і клеми проводів за допомогою харчової соди і неметалевої щітки. Також є спосіб очищення клем за допомогою Кока-Коли. Це робити вкрай необхідно, щоб батарея не піддалася корозії. Якщо ж ви при огляді знайшли корозію акумулятора, це вже означає, що настав час купувати нову батарею. Так що, тримаючи акумулятор в чистоті, ви реально можете продовжити його термін служби.