Як підібрати автомобільну лебідку

10-29-2021

Лебідки використовуються для безпечної їзди по бездоріжжю і пересування по пересіченій місцевості. При виникненні неприємної ситуації, вони використовуються за прямим призначенням, тобто, дозволяють автомобілю подолати важко переборну перешкоду або вибратися з бруду. Багато автомобілістів лебідку вважають рятувальним кругом, здатним виручити в скрутну хвилину. Але вибрати її не так-то вже й просто, бо існує купа нюансів. Однак, не всі які продаються автомобільні лебідки придатні для великих навантажень. Сьогодні видів лебідок багато, і, треба сказати, таке їх велике розмаїття не випадково, бо в кожній конкретній екстремальній ситуації може допомогти той чи інший вид цього рятівного механізму. Як правило, кожен вид автолебедок має свою конкретну конструкцію, що впливає як на неї, так і на ситуацію, в якій її можна використовувати. Важлива так само і можливість підключення. Обирайте потрібну за посиланням https://lebedka.ua/.

1. Ручна лебідкаце найстаріший вид лебідки. Навіть з її допомогою витягнути автомобіль з бруду або замету набагато легше, ніж штовхати машину голими руками. Але при її використанні доведеться докласти купу зусиль, бо авто доведеться “визволяти” практично вручну. Так що, правильніше використовувати ручну лебідку тоді, якщо транспортний засіб важить не більше 1 тонни. Плюс даного пристрою-низька вартість.

2. Механічна лебідкатакой вид лебідок використовується частіше ручних. Хоча не можна сказати, що це новий механізм. Так як в ньому відсутній рухомий вузол, то його доводиться підключати до електродвигуна. Це, звичайно, не дуже зручно, так як конструкція не кожного автомобіля дозволяє це робити. Тому то такі лебідки і не користуються великим попитом.

3. Гідравлічні лебідки багато автомобілістів в екстремальних поїздках користуються такими лебідками. Чесно кажучи, це дуже ризиковано, бо гідравліка до того непередбачувана, що в найпотрібніший момент може підвести. Тому гідравлічні лебідки вважаються не надійними. До того ж вони і найдорожчі. Хоча ці механізми і безшумні, але надійність понад усе.

4. Електрична лебідкаце пристрій найпопулярніше у автомобілістів. Воно підключається до акумуляторної батареї, і далі сама витягує машину з перешкоди. У цього виду лебідки дуже велике, в порівнянні з іншими видами, тягове зусилля. Це дозволяє їй витратити менше часу на те, щоб врятувати застряглий автомобіль.

Перше, на що має бути звернено увагу – вид пристрою. При ретельному розгляді всіх існуючих видів автолебедок, можна прийти до висновку, що електричні лебідки – кращі. Даний висновок заснований на тому, що саме ці механізми найбільш затребувані у власників позашляховиків і найбільш продавані.параметри кожного виду автомобільної лебідки мають деякі дуже важливі особливості, до яких має сенс придивитися. До однієї з особливостей можна віднести тягову силу, яка характеризує тоннаж, здатний витягнути лебідка. При дослідженні характеристик тягового пристрою треба пам’ятати, що всі їх основні параметри вказані лише для ідеальних умов, які в реальній ситуації ніхто забезпечити не може.як правило, тягова сила розраховується множення маси тз на 2,5. Тяга враховується з запасом і береться до уваги повна маса автомобіля.наступний важливий параметр-конструкція тягового пристрою і спосіб його кріплення. Це повинно враховуватися при покупці, щоб під час установки на автомобіль не виникло будь-яких не дуже приємних моментів. Габарити теж треба врахувати.власник автомобіля повинен визначитися, де буде стояти лебідка: спереду або її буде непомітно. Якщо буде обраний потайний спосіб установки, то доведеться дещо змінити конструкцію бампера і посилити місце кріплення пристрою. Як правило, справа обходяться зварюванням або щось підрізається. Саме тому монтаж багато довіряють професіоналам, які акуратно монтують тяговий пристрій під бампер.багато любителів їздити по пересіченій місцевості рекомендують використовувати не трос, а капронову мотузку. Багато лебідки укомплектовані сталевим тросом, отже, його треба буде замінити на капроновий.любителі екстремальної їзди активно користуються лебідками в поїздках. Важливо – не помилитися з вибором механізму і встановити потрібний пристрій. Самостійний монтаж дозволить заощадити, але якщо автовласник не впевнений, що сам зможе лебідку встановити, то йому звернутися до фахівця.