Як купити авто у друга та платити частинами? Ідеальний метод оформлення розстрочки.

12-2-2021

Якщо вже читаєте цю статтю, то вірогідно з’явилась ідея купити авто у друга. Який фактор зупиняє більшість українців на цьому моменті? Гроші. Рідко коли українець має змогу швидко та повністю сплатити вартість запропонованої машини, але бажання купити авто у друга меншим не стає. Як це зробити? Чи можна придбати машину та платити частинами за неї, але щоб товариш отримав всі кошти одразу після продажу? Так, зараз є такий метод оформлення. Купити авто у друга в розстрочку можна з провідною компанією, всі подробиці далі.

       Як купити авто у друга та платити частинами?

       Крок 1. Знайти компанію для переоформлення. Це має бути перевірена фірма, яка має необхідні фінансові ліцензії та дозволи на здійснення лізингового кредитування. Знайти таку досить просто: запитати в інтернеті про придбання в розстрочку, дізнатись інформацію від знайомих про такі компанії, завітати до найближчих майданчиків для такого придбання. Також радимо звертати увагу на вік компанії, відгуки клієнтів, сайт та його наповнення.

       Крок 2. Звернутись за консультацією, щоб купити авто у друга в розстрочку. Компанія запропонує варіанти оформлення, представник розповість про етапи придбання. Також для оформлення розстрочки знадобиться надати паспорт та ідентифікаційний номер, сплатити вартість стартового внеску по розстрочці. Всі тонкощі можна дізнатись на консультації, а також поставити власні питання.

       Крок 3. Викуп машини товариша. Необхідно викупити машину на Сервісному центрі за державними правилами. Для цього представник майданчика та друг-продавець повинні завітати з транспортним засобом до державного закладу реєстрації та переоформити автомобіль. Продавець отримає всі гроші від реалізації, тобто жодна комісія не утримується, якщо оформлення відбувається у перевіреній компанії.

       Крок 4. Купити авто у друга завдяки підписанню договору розстрочки – останній етап. На майданчику представник компанії запропонує договір розстрочки з графіком платежів, підписання якого дозволить отримати права на машину. Також необхідно буде сплатити стартовий внесок по машині, розмір якого визначається на консультації. Після оформлення паперів та сплати внеску компанія передає машину покупцю. Решту грошей необхідно буде сплатити частинами щомісячно у майбутньому.

       ПланетАвто – купити авто у друга та оформити розстрочку легко на будь-якому з 30 майданчиків України. На сайті PlanetAvto можна дізнатись адресу найближчого офісу, залишити заявку на отримання безоплатної телефонної консультації, переглянути фінансові звіти ПланетАвто. Все можна знайти на ПланетАвто.