Як доставити посилку з україни в італію

3-6-2021

Щоб доставити посилку з італії в україну є кілька способів, я рекомендую відправляти за допомогою автобусів, які доставляють посилки щотижня в україну і вартість такої відправки 4 євро / кг. Також хочемо вам порекомендувати Доставить посылку с Украины в Италию, тут найкращі ціни.

Максимальна сума страховки для ems становить 1564 євро. Товар завжди є застрахованим на суму, заявлену в митній декларації як вартість товару. При настанні страхового випадку виплачується 90% від суми страховки, утримання-10%, але не менше 26 євро. Страховка є факультативною послугою, її вартість становить 5,68 євро. Не страхуються тендітні предмети-скло, посуд, кераміка.

Такі міжнародні посилки коштують набагато дешевше, ніж ems, але на доставку потрібно більше часу – в середньому 10-14 днів для києва.

Найчастіше ці посилки не доставляють додому, а приходить повідомлення і посилку необхідно забирати у вашому поштовому відділенні.

При відправці італійська пошта дає квитанцію і цю посилку можна відстежити через інтернет тут http://www.trackitonline.ru/index.php?service=track.

Цілком можливо, що посилку перевірятимуть на митниці, через це термін збільшується (див.примітку в кінці сторінці виділене жирним шрифтом).

Доставка товару з італії в україну рекомендованим листом (але це не означає, що вміст має бути документами) – posta raccomandata

Рекомендований лист може бути максимум 2 кг і сума 3-х сторін не повинна перевищувати 90 см.термін доставки в київ 10-14 днів, довше – в регіони.

При відправці італійська пошта дає номер для відстеження, але як показує практика посилка вже отримана, а інформація на сайті відображається як «в роботі».

Доставка товару з італії в україну звичайним листом ( але це не означає, що вміст має бути документами) – posta prioritaria lettere.

Рекомендований лист може бути максимум 2 кг і сума 3-х сторін не повинна перевищувати 90 см.термін доставки в україну 10-14 днів.

У разі пошкодження або втрати посилки посередник не несе відповідальності за дії італійської пошти.