Всього у 3% американців здорові серця

224

Научно

Дивно, лише три відсотки американського звіту населення, що має ідеальне сердечне здоров’я. Крім того, серцево-судинне здоров’я значно відрізняється в залежності від держави. Ці результати дослідження з’явилися в дослідженні, виданому в Журналі американської Серцевої Асоціації.Нове дослідження є першим, щоб досліджувати серцево-судинне здоров’я на державному рівні.

Дослідники взяли дані від Поведінкової Системи Спостереження Фактора ризику 2009 року, огляд, що проводиться телефоном більш ніж 350 000 чоловік у 50 державах і Вашингтонської інформації округу Колумбія, був зібраний на те, що американська Серцева Асоціація ідентифікувала як сім головних факторів серцевого здоров’я:індекс маси телакурениеобщий холестериндиабеткровяное давлениефрукты і овочеве потреблениефизическая активностьИсследователи виявили, що відсоток американського населення з кращим серцевим здоров’ям, маючи ідеальні рівні всіх семи факторів, що був найнижчим в Міссісіпі, Оклахомі і Західній Вірджинії; найвищий у Вермонті, Вірджинії і Вашингтоні, округ КолумбияВсего три відсотка загальної чисельності населення задокументували ідеал наявності серцево-судинне здоров’я.

Приблизно 10 відсотків населення задокументували має погане сердечне здоров’я з двома або менше факторами на ідеальних рівнях.В цілому, держави західної і Нової Англії мали тенденцію мати більш високий відсоток людей з хорошим серцево-судинним здоров’ям.Цзин Фан, доктор медицини, М. С., епідеміолог з Підрозділом CDC для Хвороби серця та Профілактики інсульту в Атланті, Джорджія, каже, «американці Повідомили про наявність у середньому більше ніж чотири з цих семи факторів ризику хвороби серця. Ми також знайшли великі відмінності до віку, статі, раси/етнічної приналежності і рівнів освіти».

Американці 65 років і старше повідомили про самому низькому відсотку ідеального серцево-судинного здоров’я, в той час як вікова група 35-54 задокументувала найвищий відсоток ідеального серцево-судинного здоров’я.Жінки показали кращі ставки, ніж чоловіки. Чорні, корінні американці і Уродженці Аляски зробили погано на показниках серцевого здоров’я, в той час як білі і азіат/Жителі островів Тихого океану повідомили про найкращих цінах. Люди з більш високими рівнями освіти задокументували краще здоров’я, ніж інші групи.

Автори звіту сподіваються, що ці результати дослідження можуть допомогти заохотити ті органи охорони здоров’я налаштовувати в масштабі штату цілі щодо зменшення ризику та поліпшення серцевого здоров’я.Фан сказав, «Це дослідження дає нам важливу інформацію про фактори і поводженнях, яким потрібна більша частина поліпшення кожної держави, щоб досягти мети американської Серцевої Асоціації поліпшення серцево-судинного здоров’я для всіх американців».До 2020 американська Серцева Асоціація сподівається поліпшити сердечне здоров’я всіх американців на 20 відсотків при зменшенні смертельних випадків з інсульту і серцево-судинних захворювань на 20 відсотків.Донна Арнетт, доктор філософії, президент американської Серцевої Асоціації і автор передової статті, що супроводжує статтю Фана в JAHA, завершує:«Порівняння, пропоновані Фаном і колегами, ілюструють критичний теза: Серцево-судинний стан здоров’я в США значно варіюється до віку, статі, раси/етнічної приналежності та освіти, а також до держави.

Це різноманітність вимагає цього інноваційні, налаштовані стратегії бути розвиненим, щоб найбільш ефективно поліпшити серцево-судинне здоров’я для певних держав і серед субпопуляцій».Ідеальне серцево-судинне здоров’я було історично пов’язане зі здоровим способом життя.

Здорові фактори способу життя, такі як не паління, регулярне здійснення, дієта, багата фруктами і овочами, підтримання медичного ваги тіла і питво помірних сум алкоголю, пов’язані з більш низьким довічним ризиком серцевої недостатності.

американецамериканской Сердечнойвесьздоровыйсердечно-судинне здоровьесердце

 • Вересень 11, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Христина Тимуровна

  Я ж для того і тролеві, щоб відповідали ?


  11.09.2018 у 21:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kathrihelm

  Поки президента нашої *країни* не спіткає доля Романових, порядку не буде… імхо


  12.09.2018 у 04:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fenrizragore

  Панадій Олександр — прикинь, вони ж десь вишукують цей бред наших дурників, один з яких писав що українці вирили чорне море :)) І постять скрізь. ? При тому шо в самих таких дурасков навалом. зустрічав даж доводи якогось російського упоротого, що Ісус Христос був російським :))


  12.09.2018 в 10:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nazan

  Майкл, не знаю як в росії, але у нас брак робочих тому що роботодавець хоче, щоб на нього працювали кваліфіковані кадри за тпару тисяч гривень. поки таке збережеться — ніхто не захоче особливо вчитися в пту. по затребуваності випускників у світі — КДУ звичайно програє МДУ, але в середньому рівень вузів в росії та україні думаю приблизно однаковий, а в Україні випускнику КДУ роботу знайти думаю нескладно. Я там вчився ?


  13.09.2018 у 01:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коньякова Мирослава

  Тигр, вони там не те що залишилися, їх відсоток такої ж залишився, а то й виріс. У тому списку росіяни майже не зустрічаються :))


  13.09.2018 у 02:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жирів Степан

  Трамп грає по-крупному — переключився з під’їздів на стадіони:))


  13.09.2018 в 11:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Абоїмов Пімен

  Хто підтвердив?


  14.09.2018 у 04:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lalore

  газ тільки по передоплаті, там по 30 лямів платежі прроходят


  14.09.2018 в 11:36
  Увійдіть щоб відповісти