Все, що відомо про новий кросовер Mitsubishi Outlander 2020 року

340

Все, що ви хочете знати про Mitsubishi Outlander 2020/2021 року

Незважаючи на великі проблеми в недавньому минулому, Mitsubishi продовжує боротися за покупця і не забуває про своїх фанатів, які не розчарувалися в японській марці, чий уповільнений прогрес останніх років натякав на те, що пацієнт швидше мертвий, ніж живий.

Напередодні Женевського автосалону (дата проведення з 7 по 17 березня) Мітсубісі показала ще одну тизерну фотографію концепт-кара Mitsubishi Engelberg Tourer:

Все, що відомо про новий кросовер Mitsubishi Outlander 2020 року

Ледь освітлена фотографія концепт-кара

Його дебют відбудеться в швейцарському місті нарівні з появою ряду не менш важливих автоновинок: фейслифтингового компактного кросовера ASX і не менш відомого, на жаль, і з розвитку швидкоплинної корозії, пікапа L200, також відомого на інших ринках під найменуванням «Triton».

Останнім на даний момент зображення дозволяє нам поглянути на профіль позашляховика і помітити деякі деталі, які в тій чи іншій формі натякають нам на те, що перед нами саме легендарний Outlander нового покоління, а не просто концепт невідомого позашляховика.

Про продовження розвитку класичної для «Аутлэндер» формації каже загальна концепція кузова – профіль явно вказує на схожість моделі, розробленої більше 7 років тому, і нового концепт-кара. Досить довгий капот, витягнутий, зміщений на колісній базі максимально назад «житловий» відсік, скошена під невеликим кутом верхня частина п’ятої двері.

Тонкі головні фари і горизонтально розташовані задні ліхтарі також натякають нам на те, що концепція, залишаючись незмінною, просто переходить на новий дизайнерський рівень. Раніше, близько трьох років тому, ми вже бачили схожу роботу дизайнерського відділу Мітсубісі на прикладі прототипу Mitsubishi GT-PHEV:

Все, що відомо про новий кросовер Mitsubishi Outlander 2020 року

Абревіатура «GT-PHEV» розшифровується як Ground Tourer Plug-in Hybrid Electric Vehicle, тобто концепція 2016 року була повністю побудована на плагін-гібридної основі

Віконна лінія, якщо трохи освітлити фотографію (на фото вище), різко обрубается відразу за задніми дверима, що може, з одного боку, говорити нам про те, що семимісного варіанта у майбутньому Outlander не буде передбачено, а з іншого боку, що це лише дизайнерський хід, призначений суто для створення образу позашляховика.

Іншої корисної інформації фотографія більше не несе. Більше деталей буде розкрито після появи концепції в Женеві, включаючи те, який тип трансмісії і двигуна буде використовуватися в автомобілі і коли можна буде очікувати модель на ринку.

З попередніх (непідтверджених даних, 4 покоління Outlander варто очікувати через рік – у 2020-му – в якості моделі 2021 року.

Все, що відомо про новий кросовер Mitsubishi Outlander 2020 року

Оскільки Мітсубісі тепер входить в орбіту впливу Ніссан ” і ” Рено, швидше за все, позашляховик буде побудований на новій архітектурі моделі Nissan X-Trail, і більш масштабно – на модульної платформі CMF-C/D альянсу. На ній з 2013 року їздять багато кросовери, мінівени і легкові автомобілі – як Nissan, так і Renault в тому числі:

Nissan Qashqai (J11), Nissan X-Trail (T32), Nissan Pulsar (C13), Renault Espace V, Renault Kadjar, Renault Megane IV, Renault Koleos II, Renault Scenic IV і інші моделі.

Якщо вже база буде від Nissan, то з великою часткою ймовірності можна припустити, що й інші технічні доповнення також будуть використовуватися від новоспеченого технологічного партнера, в тому числі, не виключають деякі зарубіжні автоексперти, і КПП. Однак, на наш погляд, Mitsubishi, швидше, буде використовувати раніше розкриті власні напрацювання в напрямку екологічних технологій приводу: електричні двигуни та гібридні варіації.

Третє рестайлінгової покоління Mitsubishi Outlander коштує сьогодні від 1.6 до 2.2 млн рублів.