Водії вантажівок стали отримувати “космічні” зарплати

15

На ринку праці у великобританії склалася небачена ситуація: водії вантажівок перетворилися в справдешню еліту. За ними в прямому сенсі полюють і пропонують величезні бонуси. У рік можна заробити до 70 000 фунтів стерлінгів. Про це розповіли самі представники галузі в шоу нагі мунчетті на bbc.

Джерело повідомило, що через брак водіїв за ними почали полювати рекрутери, що представляють інтереси великих торгових мереж. «схантити» водія можуть прямо в їдальні. Причому дуже швидко, запропонувавши» вітальний ” бонус у розмірі 2 000 фунтів стерлінгів за підписання дворічного контракту.

Дивна ситуація обумовлена тім, то на даний момент у великій британії не вистачає близько 100 000 водіїв. Це вже призвело до збоїв в поставках товарів в супермаркети, ресторани та паби. Частина закладів закрилася на невизначений час, точки харчування урізають меню.

Водій вантажівки на ім’я барні з 17-річним стажем з мілтон-кінсі розповів, що до нього підійшли в кафе, де зазвичай харчуються водії, і запропонували бонус в 2 000 фунтів стерлінгів при підписанні дворічного контракту.

Йому була запропонована ставка в 27 фунтів стерлінгів на годину при п’ятиденному робочому тижні ночами, швидкісній зміні в суботу і подвійному окладі за тижні рейсі. При п’ятому ятиденному восьмигодинному робочому дні річний заробіток складі 56 000 фунтів стерлінгів, а з урахуванням роботи у вихідні – всі 70 000.

Щоб зрозуміти, про які суми йде мова, досить подивитися на оклади в інших сферах. Наприклад, старший керівник може отримувати 45 000 фунтів на рік, а вчитель середньої школи – 40 880. Зарплата юристів – 43 190 фунтів стерлінгів на рік, а архітекторів – 42 930 фунтів стерлінгів.