Власникам яких автомобілів доведеться з 1 жовтня проходити техогляд по-новому

13

Перш за все, потрібно «відокремити мух від котлет». Тому відразу скажемо, що питання скасування то для легкових машин «фізиків» поки ще не вирішене: проект поправок до відповідних законодавчих актів тільки внесений до держдуми. І абсолютно невідомо, коли депутати його приймуть, в якому вигляді приймуть, і чи приймуть взагалі. Адже вибори вже позаду, а виконання передвиборчих обіцянок можна чекати вічність.

Як би там не було, але дата 1 жовтня в темі обов’язкового техогляду автомобілів виникла не спроста. Справа в тому, що у нас в країні, якщо хто не в курсі, навесні цього року сталася реформа цієї системи. Для водіїв вона, фактично, звелася до того, що пропала можливість купувати безглузду за своєю суттю діагностичну карту, що свідчить про проходження то. Тепер для її отримання однозначно доведеться їхати на своїй машині в пункт держтехогляду і платити там гроші за огляд свого справного авто.

Але безпосередньо перед тим, як новий порядок то повинен був вступити в силу 1 березня цього року, влада раптово для себе дізналися: пунктів техогляду в росії катастрофічно мало і вони не в змозі впоратися з напливом бажаючих пройти то.