Високий кукурудзяний сироп фруктози, живить епідемію діабету 2 типу

190

Научно

Нове дослідження припускає, що країни, що великі суми використання високого кукурудзяного сиропу фруктози в їх їжі можуть допомагати живити загальну епідемію типу 2диабет. Дослідники з Оксфордського університету і університету південної Каліфорнії (USC) знайшли, що на 20% більше висока пропорція населення имеетдиабет в країнах з високим використанням продовольчого підсолоджуюча речовини порівняно з країнами, які не використовують його.Результати дослідження, видані онлайн спочатку в журналі Global Public Health 27 листопада, також показують, що зв’язок між високим кукурудзяним сиропом фруктози(HFCS) і «значно збільшене поширення діабету» незалежні від загального використання цукру і рівнів ожиріння.

Співавтор Стенлі Улиджэсзек, директор Інституту Соціальної та Культурної Антропології в Оксфордському університеті, повідомляє у заяві, яка їх аналіз показує”пропонує екологічне ставлення існує потенційні ризики в споживанні високого рівня кукурудзяного сиропу високою фруктози».Сахароза і HFCSОбычный цукор зроблений з сахарози, що прибуває з цукрової тростини або цукрових буряків. Сахароза містить рівні суми фруктози і глюкози, але HFCS имеетбольше фруктози.

Це робить HFCS набагато солодший, який допомагає стабілізувати оброблені продукти.Продовольчі компанії також використовують HFCS, щоб поліпшити поява определенныхобработанные продукти, такі як випечние вироби, тому що це справляє більш несуперечливий браунінг.Улиджэсзек говорить:«Багато людей розглядають фруктозу як здоровий натуральний цукор від фруктів, і це правда.

Природна фруктоза, знайдена у фруктах, наприклад, прекрасна: 10 г або так фруктозыв яблуці, ймовірно, повільно випускається через волокна в межах яблука і тому що фруктоза в клітинах яблука.”Але, він продовжує пояснювати, «існують докази, що тіло з усіх сил намагається засвоїти великі суми фруктози, не прибуває з фруктів, і існує рискдля діабету 2 типу», тому що «фруктоза і сахароза не метаболічно еквівалентні».США мають найвище споживання HFCSДля їх дослідження Ulijaszek і колеги проаналізували дані по доступності високого кукурудзяного сиропу фруктози (HFCS) в 42 країнах, і знайдіть, що 8% людей в странахс більш високим використанням їжі підсолоджувальних речовин має діабет 2 типу порівняно з 6,7% у країнах, що не використовують його.

У 25 кг або 55 фунтах HFCS в рік, США мають найвище споживання HFCS на душу, супроводжуваний Угорщиною в 16 46 кг або фунтах заголова.Канада, Словаччина, Болгарія, Бельгія, Аргентина, Корея, Японія і Мексика також мають відносно високо на душу споживання HFCS.Великобританія, з іншого боку, в менш ніж 0,5 кг або приблизно 1,1 фунтах на душу, була серед країн з набагато більш низькими рівнями споживання HFCS.«Це дослідження передбачає, що високий кукурудзяний сироп фруктози може збільшити ризик діабету 2 типу, який є однією з найбільш поширених причин смерті в миресегодня», говорить Улиджэсзек.

Переможете автора Майкла Горана, викладача профілактичної медицини в Медичній школі Keck в USC, каже:«Дослідження додає до зростаючого тіла наукової літератури, вказує, що споживання HFCS може призвести до негативних медичних наслідків, різним від і большевредный, ніж натуральний цукор.”Споживання HFCS варіюється надзвичайно у всьому миреУлиджэсзек говорить:«У більшої частини населення є майже жадібний апетит до солодких продуктів, але нажаль наш метаболізм не розвинувся досить, щоб бути в змозі обработатьфруктоза від високого кукурудзяного сиропу фруктози в кількостях, що деякі люди споживають його.”«Незважаючи на те, що цей сироп може бути знайдений у багатьох наших оброблених продуктах і напоях, це варіюється надзвичайно від країни до країни», додає він.

США є єдиним найбільшим споживачем HFCS. До кінця минулого століття 40% усіх теплових підсолоджувальних речовин були HFCS, який був також найбільш частоиспользуемое підсолоджувальних речовин у безалкогольних напоях в США.Вони дослідники відзначають, що, так як обмеження на експорт HFCS від США до Мексики були зняті в 2008, експорт, підвищилися «по експоненті».

Вони також виявили, що використання HFCS значно різниться в Європейському союзі, і припустіть, що це могло бути, тому що, в той час як ЄС встановлює торгові квоти для HFCS, деяких країн, какШвеция і Великобританія не використовують їх повну квоту і інші країни, як Угорщина і Словаччина, купують додаткову квоту у країн, не використовують їх.Дослідники закликають до кращої маркуванні фруктози і змісту HFCS в продуктах і напоях.

В іншому нещодавньому дослідженні в Міжнародному журналі Ожиріння дослідники прийшли до висновку, що епідемія ожиріння не відбувається із-за споживання HFCS.

высокийкукурузныйпитатьсиропфруктозаэпидемия

 • Березень 2, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Кожухов Владислав

  Чому холоднокровно ви зливаєте країну?
  І у крові своїй ві власну дитину топите
  Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні
  Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!

  Я хочу побажати вам , панове президенти
  Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти
  А всім вашим нащадкам — я хочу тільки зла
  Яке ви всі разом роками готували нам!

  (с) Кузьма Скрябін


  02.03.2018 у 15:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Androlv

  ну це ясно, не думаю що там прям окситоцин будуть колоти


  03.03.2018 в 01:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зуйков Артур

  СВОБОДА-ЦЕ РАБСТВО — всі ми м’ясо, тільки ти 11 рублева :))


  03.03.2018 у 08:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Колпакова Ніна

  Стабільність ?


  03.03.2018 в 13:27
  Увійдіть щоб відповісти


 • Куклєв Андрій

  поняття не маю, причини раку досі часто загадка. Але факт що якщо ось прям ща відмовитися від гербіцидів повністю, або від добрив, то приблизно половина населення землі помре від голоду. А швидше помре навіть більше, тому що спалахнуть війни


  04.03.2018 у 03:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Telsa

  А причини цього рішення? Розширення експортного потенціалу українського ринку? Або щоб у днров вилізла грижа?


  04.03.2018 в 12:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Пивоварова Інна

  Рашка це остання недострана в світі у якої є колонії, башкири, буряти, якути, білоруси, казахи, чечени, рано чи пізно це повинно розвалиться. І повинні прокинуться народи які підім’яли під себе какцапы.


  04.03.2018 у 18:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Монакова Ірина

  ну опиши мені двома словами досягнення путіна :))


  05.03.2018 у 01:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gara

  Подивіться ХТО — це уряд…. Кумівство та панібратство…


  05.03.2018 в 14:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мосенцов Гліб

  Ні, не звалив, скоро повернуся ?


  05.03.2018 у 18:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bulas

  стесяняюсь запитати — у шотландії зі зброєю ходили? ?


  06.03.2018 у 06:51
  Увійдіть щоб відповісти