Високі дози вітаміну D знижує ризик інфекції дихальних шляхів

246

Научно

У пацієнтів, які схильні до інфекцій і дано високі дози вітаміну D протягом одного року, є значно більш низький ризик зараження інфекцією дихальних шляхів, у порівнянні з їх колегами, що не одержують додатковий щоденний вітамін, повідомили дослідники від Інституту Karolinska та Університетської клініки Karolinska в цьому місяці у Відкритому BMJ.Дослідники додали, що менше інфекцій дихальних шляхів означає більш низькі антибіотичні вимоги для цих пацієнтів.

Доктор Пітер Бергман сказав:«Наше дослідження може мати важливі наслідки для пацієнтів з рецидивными інфекціями чи поставила під загрозу імунним захистом, такими як відсутність антитіл, і може також допомогти запобігти з’являється стійкість до антибіотиків, що прибувають з зловживання. З іншого боку, здається, немає нічого, щоб підтримати ідею, що вітамін D допоміг би інакше здоровим людям з нормальними, тимчасовими інфекціями дихальних шляхів».Вітамін D є вітаміном стероїду, що полегшує метаболізм і поглинання фосфористых і кальцієвих. Це синтезується в шкірі за допомогою виділення сонячного світла і також отримано через деякі продукти.

Люди, яким піддають «нормальних» кількостей сонячного світла, не вимагають добавок вітаміну D, тому що їх шкіра синтезує достатньо для їх потреб.Швеція, будучи дуже далекою від екватора, має багатий сонячне світло протягом літніх місяців і дуже мало протягом зими — існує гостре сезонне зміна крові людей вітаміну D in Swedish. Дефіцит вітаміну D є серйозною проблемою в Скандинавії протягом більш темної половини року.

Попередні дослідження продемонстрували, що низькі рівні в крові вітаміну пов’язані з більш високим ризиком інфекції. Експерти кажуть, що вітамін D може активувати імунну систему людини. Вітамін D, як показувалося, допоміг пацієнтам туберкульозу одужати більш швидко.У цьому дослідженні Бергман і команда мають намір визначати, чи могло б лікування пацієнтів з вітаміном D запобігти і полегшити інфекції дихальних шляхів — вони особливо цікавилися тим, чим ефекти могли б бути на пацієнтах, які схильні до інфекцій.

Вони також хотіли дізнатися, чи могло б використання учасниками антибіотиків бути менше.Їх дослідження — подвійне сліпе випадкове контрольне дослідження — втягнуло 140 волонтерів, у яких були симптоми хвороби в їх дихальних шляхах протягом принаймні 6 тижнів, перш ніж дослідження почалося. Вони були рандомизированно відібрані в одну з двох груп:Група вітаміну D більшої дози — їм дали Вітамін D3 (4000 IU) щодня

Група плацебоВ протягом 12-місячного періоду дослідження їх попросили зберігати щоденник і робити запис їх стану здоров’я кожен день.В кінці дослідження знайшли що:

У тих у групі вітаміну D було 25%-е зниження симптомів інфекції дихальних путейЛюди в групі вітаміну D зменшили своє використання антибіотиків майже на половину

Автори вказали Новозеландське дослідження, нещодавно виданий у ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ, в якій вчені показали, що вітамін D не зменшував серйозність або захворюваність інфекціями дихальних шляхів.Це дослідження відрізняється, пояснили дослідники.

У той час як Новозеландське дослідження працювало зі здоровими волонтерами, рівні вітаміну D в крові яких на початку дослідження були нормальні, ті в цьому дослідженні не були «здоровими» волонтерами. У Новозеландському дослідженні учасникам давали великі дози менш часто, який, як відомо, є менш ефективним, ніж взяття вітаміну щодня.Доктор Анна-Керін Норлин, залучена в це дослідження, сказала:«Однак найбільш важлива відмінність, ймовірно внаслідок того, що у наших учасників були набагато більш низькі початкові рівні вітаміну D, ніж ті в Новозеландському дослідженні. Існують докази попередніх досліджень, що добавки вітаміну D є ефективними у хворих, хто падає значно нижче рекомендованого рівня, також передбачає, що було б мудро перевірити рівні вітаміну D пацієнтів з рецидивными інфекціями».

Вони прийшли до висновку, що пацієнти з частими інфекціями дихальних шляхів, яким дали добавки вітаміну D3, випробували зменшені труднощі хвороби.Дослідження, видане в Педіатрії (проблема серпня 2012), показало, що захворюваність інфекціями дихальних шляхів серед монгольських дітей знизилася, коли їм дали добавки вітаміну D.

витаминвысокийдозаснижать

 • Серпень 28, 2018
 • коментарів 5
 • admin
 • Науково

коментарів 5


 • Folore

  ну хз, ті зміни ща погано передбачуваними, може і в сибіру бути погано. пам’ятаєш повінь на амурі пару років тому?


  28.08.2018 в 23:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Faezahn

  Блін, це нескінченний розмова. Зараз обидві сторони воюють як у чистому полі так і в містах. Хоча спочатку ВСУ таки воювала в чистому полі, і мала стратегічно невигідне становище порівняно з сепарами, засіли в містах. А про халіфат — та ні для нас ніякої різниці особливої різниці між фанатиками, які хочуть завоювати побільше місця під халіфат, і фанатиками, хотящими завоювати побільше місця під новоросію. Порівняй пропаганду з Бабаєм годитной давності про православне російське госудраство і нинішні мови игил про ісламську державу — відмінності мінімальні


  29.08.2018 у 05:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Балтабев Олександр

  ось ти живеш сеня при [censored] киваючи срускими куями і цілком задоволений, а ми не хочемо, як бути?


  29.08.2018 в 15:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Помельнікова Юлія

  карлик гулівер — на мою перекриття поставок їжі з одного боку — набагато більш м’яка міра, ніж наступати, як вчора було. У кого поїхав дах — у кожного своє розуміння. Але вони хочуть в росію, так нехай поїдять російські продукти, а не тільки боєприпаси. Сподіваюся це допоможе стати на місце мізкам


  30.08.2018 у 04:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Drelathis

  Як можна любити велику п’яну волохату свиню, з хрестом на пузі і товстої ланцюжком, з короною і пір’ям на голові, з АК-47 в копитах, яка йде і гадить скрізь.


  30.08.2018 в 08:35
  Увійдіть щоб відповісти