Використання марихуани, повязане з психотичними симптомами у підлітків

209

Научно

У той час як існує зв’язок між використанням марихуани і психозом, дослідники з Нідерландів припускають, що психотичні симптоми у підлітків можуть фактично впливати на більш пізній використання марихуани.Багато досліджень ідентифікували асоціацію між використанням марихуани і підвищеним ризиком захворювання психічним захворюванням, попереднє дослідження показало, що люди, курившие горщик, розвинули психотичні порушення майже на 3 роки раніше, ніж люди, які не використали лікарського засобу.Убоге дослідження досліджувало, чи могло б це бути навпаки.

Це нове голландське дослідження, видане в журналі Addiction, є одним з перших у своєму роді, щоб вивчити, чи можуть підлітки з психічним захворюванням бути більш схильні використовувати марихуану, щоб полегшити деякі симптоми — що деякі іменують як «самолечащий ліками з марихуаною».Велике питання полягає в тому, викликає використання марихуани психоз або якщо підлітки з психотичними симптомами більш схильні використовувати лікарський засіб.

Переможете автора дослідження, яке сказав Мерель Гріффіт-Лендеринг, докторант в Лейденському університеті в Нідерландах: «Ми зосередилися в основному на скроневому замовленні; справді це — курча чи яйце? Оскільки дослідження показує, що це — двостороннє відношення»,Доктор Грегорі Сігер, медичний директор для послуг схильності в Рочестерской Лікарні загального профілю в північній частині штату Нью-Йорк, сказав: «Що цікаво в цьому дослідженні, те, що обидва процеси тривають одночасно»,Він зазначив, як підлітковий мозок все ще дуже вразливий, оскільки він все ще розвивається.

Ефекти головного активного складу в горщику, названому tetrahydrocannabinol (THC), як знаходили, навіть, потенційно зменшують IQ підлітків, які приймають наркотик.. Не тільки це, але і люди з сімейної історією психічного захворювання більш чутливі до токсичних ефектів THC.Попереднє дослідження, проведене в Австралії, утягує більш ніж 3 800 підлітків, знайшло, що ті, хто курив марихуану, були вдвічі більш вірогідні з’явитися психотичні симптоми, ніж ті, хто не зробив.

Однак, результати того ж дослідження вказали, що ті, хто страждав від галюцинацій або помилки, були також знайдені до вірогіднішого палить горщика початку в молодшому віці.Більш ніж 2 120 голландських підлітків були опитані про те, як часто вони курили марихуану в 14 років, 16 і 19. Їх також запитали, чи бачать вони речі, які не роблять інші, як добре вони в стані сконцентруватися, і якщо вони відчувають почуття самотності.

Приблизно 44 відсотки підлітків оглянули визнаний палить горщик, дослідники також ідентифікували двосторонню зв’язок між випадками використання горщика і психозу. Куріння горщика було пов’язано з розвитком психотичних симптомів після трьох років, в той час як одночасно вони знайшли, що випадки психозу призвели до споживання марихуани після трьох років.

Вони також виступили в якості фактора у використанні алкоголю і тютюну, а також сімейної історії психічного захворювання.Дослідники не могли визначити, збільшує використання марихуани безпосередньо ризик появи психотичних симптомів.

За словами доктора Марти Ді Форті, Королівського коледжу Лондона:«Ми можемо сказати для деяких людей, що марихуана на першому місці, і психоз приходить другим, але для деяких людей у них є певний (невыявленный) психоз (і) можливо марихуана змушує їх відчувати себе краще».Важливо, щоб люди зрозуміли, що можуть бути ризики, пов’язані з використанням марихуани, які ще не повністю зрозумілі.Повинно бути більше повідомлень охорони здоров’я, що пояснюють можливу марихуану шкоди куріння.

Програми профілактики повинні також прийняти ці новини до уваги, автори пропонують.

использованиемарихуанапсихотическимисвязанный

 • Жовтень 22, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Peril

  Ну-ка, ну-ка, якими словесами Я руйную мир між людьми? Я щось думав що світ руйнують всякі ідіоти, які закликають до помсти, не?


  22.10.2018 в 19:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Караєва Валентина

  я вважаю що рішення політично мотивоване, я його не підтримую, але за великим рахунком мені пох. У разі ж з путіним — це просто смішний фарс


  23.10.2018 у 02:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жвиков Владлен

  І шо ж нам тепер робити?


  23.10.2018 в 14:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Faulabar

  John Elton ідіот вона ж в ЄС, а ми ні.


  23.10.2018 в 22:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akirn

  Усама, вони їхали воювати, і повернуться чи ні — ще хтозна. імхо досить кордон контролювати. А ось якщо їх там куячить, то їх подільники будинку можуть активізуватися,. Логічно?


  24.10.2018 у 03:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adoragda

  Припиніть неподобство! :))


  24.10.2018 в 12:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Апалков Максим Гаврилевич

  Наше діло праве.. Тобі ХЛОРУ взагалі на голову за великим сходило, а ти ходиш щасливий.


  24.10.2018 у 21:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kathridor

  1488 девіз Айдара — я пишу в тих темах, які мені цікаві, якщо хочеш дізнатися думку з іншої теми — залишай заявку:)) Взагалі якщо ти клацнете на мій нік, то удившься, що я пишу в багатьох темах, і не тільки політичних. Та й назвати цю тему загончиком — це викликає у мене подив — тут ніби як більшість противників майдану, не?


  24.10.2018 в 23:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сиялов Роман

  Я не з цих меншин… А ім’я у тебе гарний, батьки креативщики… Виростеш поміняєш…


  25.10.2018 в 09:55
  Увійдіть щоб відповісти