Відмова від ремонту в сервісному центрі tesla допоміг власнику електрокара model 3 заощадити 15 300 доларів

19

У сша, один з власників автомобіля компанії tesla звернувся в сервісний центр для ремонту машини. Представники компанії ілона маска повідомили, що ремонт обійдеться йому в 16 000 доларів. Чоловік не захотів платити значну суму і знайшов спосіб відремонтувати автомобіль за значно меншу ціну.

Випадок з власником електрокара tesla model 3

Ремонт дорогого автомобіля задоволення не з дешевих. Однак іноді вартість ремонту машини елітного класу машини здається значною навіть для її власника. У зв’язку з цим людина починає шукати альтернативні варіанти ремонту свого авто. Так само сталося і з володарем електрокара tesla model 3 з сша.

Власник сучасного електрокара потрапив у невелику дтп. Незважаючи на те, що зовні з автомобілем було все в порядку, проте в роботі машини з’явилися проблеми. Акумулятор tesla model 3 почав перегріватися. Через це на автомобілі просто неможливо було їздити.

Власник електрокара, як і належить свідомій людині, звернувся в офіційний сервісний центр компанії ілона маска. Однак був дуже здивований тим, що після огляду машини фахівцями, йому повідомили про необхідність міняти акумуляторну батарею, вартість якої дуже велика.

Заміни батареї обійшлася б чоловікові в досить значну суму-16 000 доларів сша. Власник електрокара почав шукати альтернативні варіанти ремонту машини. Він звернувся до одного з блогерів річу бенуа, у якого є свій канал на платформі відеохостингу youtube.

Для того щоб допомогти чоловікові з ремонтом електрокара, блогер порекомендував йому звернутися до експертів станції технічного обслуговування автомобілів electrified garage. Після огляду tesla model 3 фахівці сто знайшли проблему і усунули її всього за 700 доларів. При цьому акумуляторну батарею електрокара чіпати взагалі не довелося.

Фахівці станції технічного обслуговування автомобілів electrified garage провели діагностику електрокара. В ході неї було виявлено, що акумуляторна батарея автомобіля перегріватися через витік охолоджуючої рідини.

Проблема була виявлена після того як співробітники сто зняли захисну кришку, розташовану на днищі автомобіля. В ході візуального огляду стало відомо, що пластиковий фланець, до якого підходить патрубок системи охолоджуючої рідини тріснув в результаті аварії машини.

Співробітники electrified garage вирішили провести ремонт максимально просто. Вони зрізали частину пластикового фланця в тому місці, де була тріщина. Нарізали в ньому і тієї частини, яка залишилася в корпусі автомобіля різьбу. Після цього за допомогою спеціального латунного різьбового перехідника з’єднали обидві частини.

Для кращої ізоляції з’єднання, адже по фланця буде проходити рідина, місце з’єднання було надійно закладено спеціальним герметиком. Після того, як герметик застиг, фахівці станції технічного обслуговування встановили патрубок на місце і перевірили роботу системи. Потім встановили на місце захисну кришку. В результаті всіх виконаних маніпуляцій батарея електрокара tesla перестала грітися. Власник без будь-яких проблем зміг покинути сто на власному автомобілі.

Не бажання власника платити велику суму за ремонт tesla model 3 допомогло йому заощадити

Ремонт сучасного електрокара справа досить дорога. Особливо якщо врахувати не тільки вартість запасних частин, а й роботи їх з демонтажу та встановлення. Тому немає нічого дивного в тому, що власники подібного роду машин в більшості випадків вважають за краще звертатися не в сервісний центр, а до фахівців інших компаній з технічного обслуговування автомобілів.

Ситуація з власником tesla model 3 частково аналогічна. Цілком можливо, що чоловік і зважився б на ремонт електрокара в сервісному центрі компанії ілона маска. Однак з’ясувалося, що після зняття старої батареї і установки нової, демонтовану батарею власнику електрокара не повернуть.

За рахунок продажу старої акумуляторної батареї власник електрокара міг би повернути частину суми, витраченої на ремонт. Однак через політику компанії, чоловікові довелося шукати інші можливості для ремонту свого авто.

У підсумку вийшло так, що завдяки блогеру річу бенуа і станції з ремонту автомобілів electrified garage власник електрокара витратив на відновлення свого електрокара tesla суму майже в 23 рази менше, ніж у нього просили на сертифікованому сервісі компанії ілона маска. Чоловік заощадив на ремонті 15 300 доларів.