Верхня ендоскопія зловжила у хворих з печією

233

Научно

Більшості пацієнтів, що відчувають печію, також названу печією, не потрібна зазвичай використовується процедура перевірки, відома як ендоскопія, якщо ні інші критичні показані симптоми, пропонує нове дослідження в клінічній стратегічної роботі, опублікованій в журналі Annals of Internal Medicine.Печія є однією з найбільш поширених проблем провідні люди, щоб звернутися за порадою лікаря.

Лікарі часто використовують верхню ендоскопію, щоб діагностувати і управляти хворобою гастроезофагеального рефлюксу (GERD), оскільки це може збільшити ризик раку стравоходу.Верхня ендоскопія включає придушення довгою гнучкою труби в горло і знімання стравоходу, шлунка та інших частин шлунково-кишкового тракту.

Девід Л. Бронсон, Меріленд, FACP, президент, ACP, заявив:«Докази вказують, що верхня ендоскопія позначена у хворих з печією тільки в супроводі інших серйозних симптомів, таких як важкий або хворобливе ковтання, кровотеча, анемія, втрата ваги або рецидивна блювання. Процедура не є адекватним першим кроком для більшості пацієнтів з печією».

Американська Колегія Лікарів (ACP) рекомендує, щоб показ використання верхньої ендоскопії регулярно проводився у жінок ніякого віку або у чоловіків молодше 50 з печією, тому що поширення раку є надзвичайно низьким у цьому населенні.Верхня ендоскопія зазвичай використовується для пацієнтів з печією, не відповідають на медицину (інгібітори протонної помпи), щоб зменшити виробництво шлункового соку строком на чотири — вісім тижнів, або хто має в минулому дослідному звуження чи стискання стравоходу з повторним болючим або жорстким ковтанням.Для чоловіків більш ніж 50 років віку повинен використовуватися верхній показ ендоскопії, коли багаторазові фактори ризику для Хвороби стравоходу Баррета помічені.

Вони включають наступне:нічні симптоми рефлюксагрыжаиспользование табакажир в межах черевної полостиповышенный індекс маси телаЕсли перший скринінг-тест для Хвороби стравоходу Баррета або раку стравоходу від’ємний, рецидивна періодична верхня ендоскопія не пропонується.Для пацієнтів, у яких є Хвороба стравоходу Баррета, верхня ендоскопія рекомендується кожні три — п’ять років.

Безперервні ендоскопічні аналізи пропонуються для пацієнтів з низьким або високодиференційована дисплазія з-за підвищеного ризику розвивається раку.Лікарі повинні використовувати програми навчання, щоб повідомити пацієнтам з актуальних і ефективних стандартах турботи. Лікування ідеально, щоб зменшити створення шлункового соку у більшості пацієнтів з класичними симптомами GERD як регургітація або печія.Доктор Бронсон пояснює, «невідповідне використання верхньої ендоскопії не покращує здоров’я пацієнтів, піддає їм предотвратимого шкоди, може призвести до додаткових непотрібним втручанням і результатами в зайвих витратах без переваги».

Певні компоненти, що грають роль у зловживанні верхній ендоскопією, включають наступне:пацієнт і очікування сиделкисудебно-медичні проблеми ответственностипрофессиональные медичні организацииДополнительные і безглузді витрати включають саму процедуру (надлишок 800$ за огляд), коли це рекомендовано, а також кровотеча витрат від контролює аналізи через оригінального помилкового діагнозу.Крім того, попереднє дослідження сказало нам, що можуть бути важкі ускладнення, що відбуваються при ендоскопії.

Ці ускладнення можуть призвести до додатковим стаціонарним відвідин, збільшеним витрат і потенційно небезпечних для життя ситуацій.

больнаяверхнийзлоупотребитьэндоскопия

 • Березень 30, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Іванніков Єгор

  Крім того, заборонено перевезення через лінію дотику алкогольних і тютюнових виробів, палива (бензину і газу), а перевезення продуктів харчування і медикаментів можливі тільки у вигляді гуманітарної допомоги.
  Оновлені правила також вводять заборону на перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення та відпочинку та ін) з відповідним дозволом


  30.03.2018 у 20:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Torn

  вчора якийсь ідіот намагався задавити поліцейського і був застрелений ним


  31.03.2018 в 15:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malak

  ноне


  31.03.2018 в 22:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Moratus

  Це ПАПЕДА!!!!!!!!!!!!!!!!


  01.04.2018 в 09:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shadred

  краснобелая особистість — у сенсі? У містах немає ополченців? Так з самого слов’янська адже вони воюють з міст


  01.04.2018 в 14:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Саприкін Самуїл

  Андрій, заголовкам корра довіряти ніззя, ти ж повинен сам знати. Мати ця цілком може бути активною учасницею тамтешнього сепарского руху, а зовсім не арестованно за то шо мати. А щодо виправданості — щоб уникнути зіткнень і нових жертв — абсолютно розумно і виправдано щоб ті хто затіває бучу — відпочили в сізо


  01.04.2018 в 23:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Wrathconjuror

  І? Ти віриш шо він на неї жив?


  02.04.2018 в 09:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Елшина Аліна

  Бандера — бог сечовипускання у ватников :))


  02.04.2018 у 18:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goldenstalker

  копірайт на сам дурень? козломордый еплан?


  03.04.2018 в 01:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кондюрин Микола

  тобі мізки відключили


  03.04.2018 в 14:26
  Увійдіть щоб відповісти