Велике генне дослідження повязує бляшку при хворобі серця до запалення

230

Научно

Шляхом з’єднання 15 нових генетичних областей із захворюванням коронарної артерії велике міжнародне дослідження проливає нове світло на першопричини цього більше всегостандартная форма хвороби серця, наступного з створювання жирного матеріалу або бляшки на нутрощах кровоносних судин серця. Одне виявлення предлагаетнекоторые люди можуть бути генетично схильні до хвороби, тому що вони успадкували генні варіанти, пов’язані із запаленням.Звіт про дослідження був опублікований в журналі Nature Genetics 2 грудня.

Захворювання коронарної артерії є головною причиною смерті в усьому світі. Бляшка росте в стінках кровоносних судин серця, процес, відомий як коронаротромбозатеросклероз, в кінцевому рахунку робить їх настільки вузькими, що він сповільнює або зупиняє потік істотною крові і кисню до серця, викликаючи біль у грудях і потенциальнолетальные серцеві напади.Великий метааналіз

Консорціум більше ніж 170 дослідників працював над дослідженням, великий метааналіз, який об’єднав генетичні дані за 190 000 учасників дослідження, щоб забезпечити розуміння молекулярних провідних шляхів, викликають бляшку, зростає помічений при захворюванні коронарної артерії.15 нових генетичних областей приносять до 46 загальна кількість генетичних зв’язків з хворобою серця, знайденої за допомогою досліджень асоціації всього генома (GWAS).Дослідники знайшли, що 25% генетичних областей були також сильно пов’язані з холестерином, особливо з високим рівнем ЛПНЩ, так зване «плохохолестерин».

І подальші 10% генетичних областей були пов’язані з високим кров’яним тиском.Обидва ці умови є відомими факторами ризику для захворювання коронарної артерії.Запалення: причина або ефект?

Один з провідних авторів дослідження, Зэмистокльза (Тіма) Ассаймса, доцента медицини в Стенфорді в США, пропонує в заяві для преси:«Можливо, найцікавіші результати цього дослідження показують, що деякі люди можуть народитися з схильністю до розвитку коронарного атеросклерозапотому що вони успадкували мутації в деяких головних генах, пов’язаних із запаленням.”«Було багато дебатів щодо того, чи зростає запалення, помічене в бляшці, у кровоносних судинах серця, причина або наслідок самих бляшок», говоритАѕѕімеѕ, тим не менш, пропонує:«Наш мережевий аналіз вершини приблизно 240 генетичних сигналів в цьому дослідженні, здається, є свідчення що генетичні дефекти в деяких провідних шляхах, пов’язаних своспаление є причиною.”Ассаймс говорить сигнали, не вказують на вже відомі фактори ризику, може показувати нові механізми хвороби.Він переконує, щоб була тепер потреба працювати швидко, щоб краще зрозуміти, як ці генетичні області пов’язані з хворобою серця, і таким чином допомагають розробити нові ліки кпредотвратите його.

Слабко виражені ефекти і спільний вплив вимагають величезних міжнародних зусиль виявити генетичні причини болезниИсследователи почали використовувати GWAS в 2005 в якості способу швидко переглянути всі геноми і знайти генетичні варіанти, що призводять людей до хвороби.

Генетичний варіант,або «поліморфізм», частина ДНК, що варіюється від людини людині, як різне правопис того ж слова чи фрази.Однак, як показано цим та іншими величезними міжнародними зусиллями, таке дослідження в минулому році, счевшее 17 нових генетичних варіантів, пов’язаними з підвищеним ризиком захворювання коронарної артерії, чтопоявление полягає в тому, що умови як хвороба серця включають сумісна дія та ефекти слабко виражені набагато більшої кількості генетичних варіантів, ніж спочатку очікуваний.

Щоб проаналізувати ці ефекти слабко виражені і спільний вплив ефективно, дослідники повинні виконати величезні дослідження, що поєднують дані від великої кількості учасників. Этопризывы до більшої співпраці, добре скоординованих глобальних консорціумах, якщо всі генетичні причини хвороби серця полягають у тому, щоб бути знайдені.

большойгенноеисследованиесвязывать

 • Березень 7, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Thetalen

  ку! ? Ніякої користі від них ?


  07.03.2018 в 11:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shakanos

  Я ХАчу жити на пайки ат Рації!!! Що ж ви делаити са мною биндеровцы!!! Рація памаги!! Пукин спаси!!!! РАЦІЯ! РАЦІЯ! РАЦІЯ!!!!


  08.03.2018 у 03:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jumuro

  Це цитати якогось російського долпоепа типу нашого бебика


  08.03.2018 у 07:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нємцов Тихон

  Расеняские свині не визжите ви так ))) Ну ви нікому не потрібні, що робити будете? Від відчаю Київ бомбити або ЯО запускати? Важкий вибір перед расеянскими свинями варто. Сама гнила нація на планеті, расеняские свині, ваша національна ідея гадити всьому світу і вставляти палиці в колеса.


  08.03.2018 в 15:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Daladwyn

  Олександр Левін — в тому числі лицемірні заклики до миру. хай пистуют в москву і там за мир просять.Ключі до світу там


  09.03.2018 у 03:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Валєєва Євгенія

  Та я знаю, струму начебто передача 2006-го року аж, хоча мождет і рімейк ? Ці депилы севастопольські до речі досі доводять що у нас написано в підручниках шо украм 140 тис років :)))


  09.03.2018 в 13:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kanis

  Хто не вірить що напис могла бути справжня? Так почитайте коменти ватников тут — будь-який з них міг таке написати.


  09.03.2018 о 19:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Umnin

  За всіма ознаками сучасна Рашка фашисткое держава. Як расияшки до такого докотилися? Деградація нації.


  10.03.2018 у 06:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tojarg

  Пси – лохи — я не вірю в ідеали революції, я вірю в те що треба було знімати януковича з його пистобратией. А нові парвители хоча й теж злодійкуваті постсовки, але пистюли ервопейцев все ж змушують їх рухатися в правильному напрямку. Але то вже спори поличтисекие. А от щоб побачити що ніяких вбивств на національному грунті немає — міг би навіть чувак з таким ипалом як у крысобоя :))


  10.03.2018 в 15:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Смирновский Кіндрат

  Чесно кажучи — даремно вони стараються. Б)ыдло, яке залишилося вірно партії регіонів не вважає, що побудувати замок за крадене бабло собі — гріх. Вони це навіть вважають доблестю, типу як спритно наипал. От якщо б у нього в декларації про доходи мільйони були — тоді може трохи пороптали б. А так як по декларації він такий же нищеброд як вони, то пристойності дотримані, ничче страшного :))


  10.03.2018 у 19:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vulabar

  Кіт, ти переїхала на урал? Я ж написав що цей чувак раніше звинувачував мене у фашизмі. Раніше, Карл!


  11.03.2018 в 09:49
  Увійдіть щоб відповісти