Вчені знаходять рано імунний спусковий механізм MS

221

Научно

Використовуючи передовий відображення, щоб спостерігати ранні стадії пошкодження нервів у мишей з MS, вчені США вважають, що вони знайшли важливе раноспусковой механізм для хвороби: витік сгущающегося білка через гематоенцефалічний бар’єр, активує імунну реакцію, що призводить до токсичної середовищі этоневроциты пошкоджень. За допомогою генетичної модифікації вони також знайшли спосіб зупинити білок, що викликає імунну реакцію, не погіршуючи її здатність сгуститьсякровь.Звіт дослідження, на чолі з Інститутом Шкіряного саквояжа неврологічної хвороби в Каліфорнійському університеті Сан-Франциско (UCSF), був опублікований онлайн вКоммуникации природи 27 листопада 2012.

Дослідники, тільки початківці зрозуміти причини і процеси МЅСуществует 2 мільйони людей в усьому світі живуть з MS, хвороба, що розвивається, коли імунна система тіла нападає на мозок, спинний мозок і зоровий нерв.нападите пошкоджує невроциты, включаючи миелиновое піхву, гарантує, що вони можуть послати сигнали один одному через з’єднуються нитки, названі аксонами.Оскільки пошкодження слід, сигнали нерва стають слабшими і слабшими і в кінцевому рахунку не досягають іншого кінця, викликаючи масу симптомів, таких як оніміння,втома, ходьба труднощі, параліч і втрата бачення.

Існують препарати, що затримують симптоми, але ні один, що усуває першопричину, яку дослідники тільки починають розуміти.Нове дослідження нещодавно повідомило за своєю природою про Біотехнології, описує какученые використовували наночастинки, щоб зупинити MS у мишей.Відображення в реальному часі

В цьому останньому UCSF-веденому дослідженні команда використовувала метод відображення в реальному часі, з високою роздільною здатністю, названий «у природних умовах мікроскопія з двома фотонами», спостерігати окремі клітини живуть в мізках испинные мізки мишей спроектували, щоб захворіти хворобою, подражающей людській формі MS.Традиційні методи відображення тільки показують «знімки» ушкодження, що MS може зробити.

З їх останніми методами провідний автор Катерина Акассоглу, викладач в неврології в UCSF, і її команда бачили те, що відбувається з невроцитамиразличные стадії хвороби.Akassoglou, також направляючий Центр Шкіряного саквояжа В природних умовах Дослідження Відображення, заявляє в заяві для преси:«Щоб успішно лікувати MS, ми повинні спочатку ідентифікувати те, що викликає хворобу і що дозволяє її прогресію».Витік фібриногену викликає нейротоксичную середовище для невроцитовAkassoglou і колеги бачили, що, коли існує руйнування у гематоенцефалічному бар’єрі, це дозволяє білків крові просочуватися в мозок.

Один з цих білків є білком згортання крові, названим фібриногеном. Коли це прибуває в мозок, це негайно активує сильну імунну реакцію від микроглииклетки, перший оборонний рубіж імунної системи.

Випуск мікроглії великі суми хімічно реактивних молекул, названих «реактивні кисневі різновиди». Це те, що створює токсичну середу в мозгуэто призводить до пошкодження невроцитов, замеченному в MS.

«Тут, ми показали, що витік крові в мозку діє як ранній спусковий механізм, який виділяє запальну реакцію мозку — створення нейротоксичногосреда, повреждающая невроциты», говорить Акэссоглоу.Переможете автора Дімітріоса Дэвэлоса, дослідника штату Гладстоуна та заступника директора центру відображення, каже в природних умовах, аналіз відображення позволилих спостерігають в режимі реального часу, яка з молекул перетнула гематоенцефалічний бар’єр і примітки:«Значно, цей аналіз допоміг нам ідентифікувати білковий фібриноген як ключовому злочинцеві в MS шляхом демонстрації як її вхід в мозок через негерметичныйкровеносные судини вплинули на здоров’я окремих невроцитов.”

Планування для фибриногенаКоманда також знайшла спосіб зупинити витік: вони генетично модифікований фібриноген у мишей MS. Модифікований білок не викликав микроглиюреакция, і таким чином, ніяка токсична середовище не була створена.

Однак білок все ще зміг виконати свою роль згортання крові.Ліковані миші не показали той же прогресуюче пошкодження невроцита, помічене з MS.Акэссоглоу каже, що «планування для взаємодій мікроглії фібриногену, щоб зупинити пошкодження невроцита могло бути нової терапевтичної стратегією».Вона та її команда — currenlty займаються розслідуваннями способи специфічно призначатися для шкідливих впливів фібриногену в мозку.

«Ми також продовжуємо використовувати в природних умовах методи відображення, щоб надалі поліпшити наше розуміння того, що викликає ініціювання та прогресію MS», отмечаетAkassoglou.

Фінансування для дослідження прибуло з Національного Товариства Розсіяного склерозу, американської Серцевої Асоціації, Говард Хьюз Медичний Інститут, Ненсі ДэвисФонд для Розсіяного склерозу, Програми Наведено в Мозку і Immuno-відображення, Х. Ландбеке A/S, Національні Інститути Здоров’я та інші джерела.

иммунныймеханизмнаходитьраноспусковойученый

 • Березень 1, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Корявова Діна

  поки тільки параша попереду планети всієї за знищення планети, махайте своїми ракетами іржавими


  01.03.2018 в 22:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gorn

  Переклав правильно, але у тебе український акцент з’явився :))


  02.03.2018 у 05:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beagamand

  Вони ж про мене не знають, тс-с-с :))


  02.03.2018 у 16:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чувикова Яніна

  Це місцевий, який весь час цитати з Біблії постить :))


  03.03.2018 у 03:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sasida

  Про Кавказ хоче бути почутим було? ?


  03.03.2018 в 10:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Окладнікова Стела

  Я б на місці родычей убитих з той день подав у європейський


  03.03.2018 в 15:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Runecliff

  Я тобі лайкнув в темі про затриманих игиловцев. Че дурість? — цілком нормальна жарт :))


  04.03.2018 у 05:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Усов Віссаріон

  Недорого оцінили ж0пу аленя :))


  04.03.2018 в 11:00
  Увійдіть щоб відповісти