В японії буде запущено літаюче таксі

27

Німецький стартап volocopter, що займається розробкою міського повітряного транспорту та відповідної інфраструктури, збирається запустити літаюче таксі в японії

Чому німецька компанія здійснює свою діяльність в японії, а не де-небудь в європі. Справа в тому, що сам стартап не такий вже й німецький. Частково фінансування виходить від концерну daimler. З іншого боку – ще одним фінансовим джерелом є національна авіакомпанія японії-japan airlines. Втім, в найближчі три роки апарати розробки volocopter почнуть регулярно літати над сінгапуром, а потім з’являться в інших країнах азії, європи і, можливо, америки.

Поговоримо про самі таксомоторні дрони. Вони являють собою невеликі літальні апарати, які можуть взяти на борт двох пасажирів. Дальність польоту таксі досягає 35 кілометрів, а максимальна швидкість становить 110 кілометрів на годину. Дрони мають функцію вертикального зльоту і посадки, так що їм не потрібно, ні аеродромів, ні спеціальних злітних смуг. Досить організувати невеликий майданчик.