В україні побудували електромобіль зі старої «таврії»

50

У дніпрі ентузіасти-аматори самостійно побудували електромобіль kozak ev із запасом ходу близько 200 км.вже випустили п’ять примірників цього електрокара.

Kozak ev побудований на базі заз таврія, повідомляє today.ua. Замість двигуна внутрішнього згоряння встановили електромотор з блоком управління, батарею і перетворювач напруги. Батарею можна підзарядити від звичайної 220-вольтової розетки за 6 годин.

Стверджується, що запас ходу у такого електромобіля становить близько 200 км. Звичайно, для сучасних машин з електричною силовою установкою це мало. Але для практично саморобного електрокара-цілком непогано. До того ж батарея заряджається досить швидко.

Салон цього автомобіля теж сильно переробили. Так, з’явилася нова обробка. Але найголовніше, тепер є цифрова приладова панель.

На переробку заз таврія знадобилося досить багато часу. До того ж це коштувало ентузіастам-любителям близько 5 тисяч доларів. На даний момент в дніпрі вже випустили 5 примірників цього електрокара, а ще кілька знаходяться в роботі.