В україні готується законопроект, який заборонить частині населення купувати автомобілі

35

Голова фінансового комітету верховної ради данило гетманцев в інтерв’ю виданню forbes розкрив подробиці підготовлюваного законопроекту про детінізацію доходів. Його планують подати до верховної ради до кінця року, повідомляє «автоконсалтинг».

Його суть, за словами гетьманцева, в непрямих методах оцінки доходів населення.

” як це буде працювати? ви робите дорогу покупку-квартиру, наприклад, або машину. Податкова бачить вашу покупку за реєстром, порівнює з доходами, які у вас є, якщо сума істотно перевищує ваші доходи і ви на запит податкової не можете пояснити, звідки у вас ці гроші, то потрібно буде заплатити податок з цієї суми в розмірі 18%.

Сьогодні величезна частина працездатного населення не показує свої доходи. За минулий рік – це 10 млн осіб», — повідомив данило гетманцев.

У разі прийняття даного законопроекту, податкові зможуть моніторити покупців автомобілів і постфактум донараховувати податки. Поки це всього лише плани, але не варто забувати, що у фракції «слуга народу» є більшість у верховній раді і є велика ймовірність, що дана ініціатива може стати реальністю.