У туреччині ошуканий працівник скалічив п’ять самоскидів

54

Роботодавці не сильно відрізняються один від одного, незалежно від країни або національності. Далеко не всі дотримуються законів і своїх зобов’язань по відношенню до працівників. Правда, в ситуаціях, коли жертвою стає не особливо стриманий працівник, все може закінчитися великими неприємностями і збитками, як це сталося на одній з шахт в туреччині.

Запальний робітник

На шахті, розташованій в турецькій провінції ширнак, сталося нп за участю важкої гірничодобувної техніки. Все, що сталося потрапило в об’єктив одному з очевидців, а той поділився записом в одній із соціальних мереж. Відео миттєво стало вірусним і було поширене численними користувачами.

Суть події полягала в конфлікті між працівником і начальством. Начальник вугільної шахти, розташованої неподалік від кордону з іраком і сирією, на горі джуді, порушив домовленість і відмовився заплатити працівникові (частково або повністю, а також яку суму, невідомо). За повідомленням місцевих джерел, начальник йому доводиться дядьком. Засмучений таким поворотом подій, він вирішив у відповідь нашкодити роботодавцю і сів за кермо екскаватора.

Менш ніж за хвилину він встиг «попрацювати» над п’ятьма самоскидами, продавивши ковшем їх кабіни. Погром закінчився, як тільки його витягли з кабіни екскаватора. Про подальший хід подій відомостей ніяких немає. Невідомо, чи подав директор шахти до суду на власного племінника, або ж обидві сторони конфлікту змогли домовитися між собою і знайти якийсь компроміс.