У росії з’явиться skoda kodiaq майже за ≈ 4 млн: хтось їх купує

9

Раніше представництво шкоди озвучило ціни на оновлений кросовер kodiaq 2022 російської збірки. А тепер стала відома вартість двох найбільш дорогих комплектацій, поставки яких здійснюються з чехії.

Мова йде про версію kodiaq sportline і топовому виконанні laurin&klement. Раніше в їх компанії також значився варіант з приставкою scout в назві, але після рестайлінгу такий варіант виключили з лінійки, причому не тільки в росії, але і в європі.

Обидві машини доступні виключно з найпотужнішим мотором 2.0 tsi потужністю 180 к. С., який поєднується в парі з семидіапазонним роботом dsg і повнопривідною трансмісією. За кросовер у виконанні sportline відтепер просять 3 613 000 рублів , а за laurin&klement належить викласти вже 3 867 000 руб .

Такі кодіаки — велика рідкість на наших дорогах, проте хтось їх все-таки купує. За даними видання “авторевю”, за двадцятий рік в нашій країні було продано 33 кросовера чеського виробництва. А в 2021-му році такі модифікації вже включили в список розкоші, на який нараховується підвищений податок.

Що стосується оснащення, то kodiaq sportline зовні виділяється особливими бамперами, збільшеним спойлером над кришкою багажника, чорним декором в оформленні екстер’єру замість хрому і колісними дисками на 19″.

По частині оснащення тут є все, що передбачено в комплектації style, плюс додані обігрів керма, лобового скла і задніх сидінь, а також моніторинг «сліпих» зон. У салоні-металеві накладки на педалях, вставки під вуглепластик і спортивні передні крісла з комбінованою оббивкою тканиною і кожзамом.

Варіант laurin&klement навпаки виділяється великою кількістю хрому в обробці і оригінальними 19-дюймовими дисками, а в салоні використовуються вставки під дерево. Оснащення доповнено шкіряним салоном, музикою canton, тризонним клімат-контролем, електроприводом і вентиляцією передніх сидінь, колінної подушкою безпеки для водія, камерами кругового огляду, сервоприводом кришки багажника і автопарковщиком.