У росії з’явиться нова версія renault kaptur

48

Кросовер в новій комплектації intense буде випущений обмеженим тиражем

Редакція

Особливість новинки-помаранчеві акценти, які обіграні як у зовнішності кросовера (для цієї комплектації доступний ексклюзивний помаранчевий «металік»), так і інтер’єрі, де є кольорова прострочка і «апельсинові» вставки на дефлекторах вентиляції. Крім цього в обробці торпедо renault kaptur intense використовуються вставки під карбон.

Рівень оснащення-максимально можливий для» каптюра”, включаючи 17-дюймові диски, медіацентр і клімат-контроль. У комплектації intense є навіть штатна аудіосистема bose, яка на “топову” версію style ставиться за доплату. Однак при цьому виробник заощадив на світлодіодних фарах – вони тут пропонуються в якості опції.

Замовити такий “каптюр” можна з будь-яким з двох доступних бензинових силових агрегатів. Це 114-сильний атмосферний 1.6 в поєднанні з механікою або варіатором і переднім приводом, а також 150-сильний турбовий 1.3, який йде тільки з варіатором, але привід при цьому може бути як переднім, так і повним.

Продажі новинки стартують у листопаді, тоді ж буде оголошено офіційний прайс. Якщо орієнтуватися на ррц і не брати до уваги дилерські націнки, то найдоступніший renault kaptur intense буде коштувати близько 1,5 млн рублів.

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)