У росії подорожчали автомобілі дев’яти марок

12

Автоваз попередив дилерів про прийдешнє підвищення цін в кінці серпня. Так, з настанням осені всі «лади» додали від 14 до 31 тисячі рублів. Мінімальну надбавку отримав бюджетний седан granta, а максимальну – хетчбек xray. Для вітчизняного бренду це вже п’яте подорожчання з початку 2021 року.

У уаза також подорожчала вся лінійка, включаючи сімейство сгр («буханець»). На відміну від автовазу, величина надбавки виявилася фіксованою: автомобілі додали в ціні по 25 тисяч рублів.

Haval, найпопулярніша китайська марка в росії, переглянула вартість трьох з чотирьох кросоверів: f7, f7x і новинки jolion. Всі три моделі стали дорожче для росіян на 20 тисяч рублів. Виняток-великий позашляховик h9, ціна якого в липні підвищилася на 50-70 тисяч рублів.

У японської toyota на 18-94 тисячі рублів змінилася ціна шести моделей: corolla, camry, rav4, fortuner, hilux і hiace. Найбільш помітно подорожчав fortuner, а найменше – corolla. До цього марка піднімала ціни на більшість моделей в середині серпня.

Торкнулася коригування і преміального lexus, який підняв ціни на шість автомобілів: nx, rx, rxl, gx, lx і es додали в ціні до 229 тисяч рублів. На 62 тисячі рублів подорожчав в тому числі і оновлений es, який прибув до росії на початку серпня.

Volkswagen змінив вартість трьох моделей. У їх числі-бестселер polo, ціна якого виросла на 13 тисяч рублів і в «базі» майже досягла позначки в мільйон: тепер вона становить 999 900 рублів. Дві інші моделі відзначилися значними надбавками: passat подорожчав відразу на 350 тисяч рублів, а touareg – на 423 тисячі.

На 50 тисяч рублів більше доведеться заплатити за два автомобілі марки kia: седан k5 і кросовер sportage четвертого покоління. Нарешті, по одній моделі подорожчало у peugeot і chevrolet. Французький бренд на 50 тисяч рублів підняв ціну на кросовер 3008, а у американського 100 тисяч рублів додав позашляховик tahoe.