У росії почали приймати замовлення на» розумний “kia stinger

27

Як не складно помітити, прайс на stinger» поважчав”, і в залежності від версії — на 30-70 тисяч рублів. Крім нової емблеми, як вже було сказано, модель обзавелася телематикою, що дозволяє управляти цілою розсипом функцій в авто дистанційно, за допомогою мобільного додатку на смартфоні. Так, наприклад, прямо з телефону можна отримати інформацію про спрацьовану сигналізацію, про місце знаходження машини, а також відомості про кількість палива в баку і заряді акумуляторної батареї.

Крім того, власники розумного «стінгера» отримають можливість, не виходячи з дому, запустити в автомобілі двигун, активувати підігрів сидінь і рульового колеса, відкрити або замкнути двері, а також заздалегідь прокласти маршрут в навігаційній системі і встановити в салоні потрібну температуру.

В технічному плані змін не відбулося. Фастбек, як його обізвали самі корейці, як і раніше пропонується з парою турбодвижков, що працюють в потужнісному діапазоні від 194 до 370 к.с. Коробка передач — безальтернативна автоматична «восьмиступка». На вибір — п’ять варіантів виконання: luxe, prestige, style, gt line і gt.