У російських водіїв задергается очей від таких «святкових» пробок, як в Китаї: відео

254

Добре у нас немає таких новорічних заторів, як у Китаї: відео

Місячний новий рік, Китайський новий рік, або, як його називають самі мешканці Піднебесної, Свято весни, став ініціатором досить крутого світлового шоу напередодні торжества. Десятки тисяч автомобілів застрягли у вечірніх пробках, висвітлюючи своїми вогнями широченную трасу в провінції Гуандун.

У російських водіїв задергается очей від таких «святкових» пробок, як в Китаї: відео

Таку урбаністичну красу точно не можна було не запам’ятати, тому в небо піднявся безпілотник, заснявший страх і ненависть всіх автомобілістів світу – найстрашніше на планеті «пляшкове горлечко». У нього намагаються потрапити сотні автомобілів ледь не одночасно, але перехід з близько 20 смуг в 5 не проходить без сліду. Ультравеликий затор у такі дні розтягується на кілька кілометрів, але люди проводять в ньому дуже велика кількість часу:

Відео з YouTube-каналу New China TV

Дивіться також: У Китаї проклали залізничні колії крізь житловий будинок

Так, клаустрофобам і алергікам тут точно не місце. Державна Новинна мережа зафіксувала це відео на одній з головних артерій провінції Гуандун. Це найбільш густонаселений регіон країни, офіційне населення якого в 2005 році досягло 110 мільйонів чоловік. Майже третина цього населення розкидана по всіх околицях Китаю у вигляді робочих мігрантів. А це означає, що в один прекрасний день всі вони на пару днів, як за помахом чарівної палички, стікаються в провінцію, щоб провести канікули зі своєю сім’єю.

За оцінками порталу xinhuanet.com минулого тижня близько півмільярда жителів Піднебесної тим чи іншим способом добиралися до своїм родичам, батькам, бабусям і дідусям.

Цікаво, жителі китайських мегаполісів, також як москвичі, петербуржці, новосибірці або екатерінбуржци, запам’ятовують не лише сам Новий рік, але і передують його пробки? Може, там є свої анекдоти на цю тему?