У пацієнтів серцевого нападу, отримують переливання крові, є більш високий ризик смертності

213

Научно

Пацієнти серцевого нападу, отримують переливання крові, в набагато більш високий ризик смерті, ніж ті, хто не отримує один, згідно звіту, опублікованому в Архівах Терапії.Антизсідальної засіб і анти-препарати тромбоциту часто використовуються, щоб лікувати гострий коронарний синдром, як правило, відбувається під час серцевого нападу. Ці препарати працюють ефективно, але вони також збільшують ризик пацієнта кровотечі, яке може в кінцевому рахунку розвинутися в анемію, умова, часто приводить до потреби в переливанні крові.

Група дослідників на чолі з Сорэвом Чаттерджі, Доктором медицини, Університету Брауна, ретельно проаналізувала десять досліджень, виконаних між січнем 1966 і березнем 2012, вовлекшим в цілому 203 665 пацієнтів.Ставки загальної смертності тих, хто переніс переливання крові під час інфаркту міокарда, як знаходили, були на 8 відсотків вище, ніж ті, хто не отримав один (18,2 відсотків порівняно з 10,2 відсотками).

Це являє значне збільшення ризику смертності (на 12 відсотків) серед тих, хто отримав переливання крові.Подальші дослідження вказали, що підвищений ризик смертності серед тих, хто отримав переливання крові, був незалежний від підстави і рівнів гемоглобіну, а також будь-яких змін рівнів гемоглобіну. =Ті, у кого було переливання крові, а також знаходили, були в більш високому ризику страждання від іншого серцевого нападу.Автори сказали:«висновок цей метааналіз є свідчення, що ставки загальної смертності і подальшого інфаркту міокарда значно вище у хворих з гострим переливанням крові отримання інфаркту міокарда.

Додаткові дані за результатами необхідні від рандомізованих клінічних досліджень, які досліджують важливі результати з відповідним обсягом вибірки і з низьким ризиком для ухилу».Набагато більше дослідження необхідно, за словами Джеффрі Л. Карсона, Доктора медицини Університету медицини і стоматології Нью-Джерсі, Нью-Брансвік, і Підлоги К. Хеберта, Доктора медицини, Науково-дослідного інституту Лікарні Оттави, Канада. Вони заявляють, що важко знати, вмирає більше людей, які страждають від інфаркту міокарда, від переливань крові, ніж анемія.

Вони додають: «Що ми могли б відняти у цього систематичного огляду? Автори нагадують нам, що пацієнти з гострим інфарктом міокарда часто анемічні і отримують переливання еритроцита. Однак з-за його багатьох обмежень, як лікарі, ми не повинні використовувати результати цього огляду виправдати або обмежити використання еритроцитів».

Карсон і Хеберт завершують:«Для дослідників і осіб, що приймають рішення, ми можемо тепер цінувати, як мало достовірної інформації доступно, щоб повідомити клінічний та стратегічні рішення, які зв’язали переливання еритроцита у хворих з гострим коронарним синдромом.Враховуючи, що реальні ризики і потенційні вигоди існують щодо того, як ми вирішили використати цінний ресурс переливання крові, ми вважаємо, що високоякісне дослідження давно очікується.”

кровпациентпереливаниеполучатьприступсердечный

 • Жовтень 29, 2018
 • коментарів 12
 • admin
 • Науково

коментарів 12


 • Zolorisar

  Пенсіонерка була вагітною! :))


  29.10.2018 в 13:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сметанін В’ячеслав

  московит він і в Африці московит і ніяк цього не зміниш ))))


  29.10.2018 в 23:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cererad

  Доля батона — чому? самостійність-це не коли ти прагнеш робити все через ж0пу :))


  30.10.2018 у 02:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ескіна Інеса

  Прочитайте нижче шо Їжачок написав, гляньте статистику туроператорів за літо і обтекайте :))


  30.10.2018 у 18:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Якимычев Захар

  За рахунок чого це свято? Економіка встет з колін?


  30.10.2018 в 19:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rockbrand

  Грицько Олег — та знаю, загуглил спеціально — здогадався шо проипали, судячи з того, що після начальніх победніх криків настало затишшя


  31.10.2018 у 05:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Канунникова Ольга

  переведення стрілок робить вас менш дикими? :))


  31.10.2018 у 16:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кожухов Євген

  3962 а ти знаєш, коли і де він був, коли зроблено фото і що тоді було в раді?


  31.10.2018 у 18:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Alsalsa

  а ну да, не прочитав текст )))


  01.11.2018 у 04:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ожогіна Христина

  віддавати будемо ми. Але віддавати частину треба вже в цьому році


  01.11.2018 в 15:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ягодинський Руслан

  згоден ?


  02.11.2018 у 01:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Косинців Владислав Фролович

  Дик це ж зарплати, спд-шники у цю статистику не входять


  02.11.2018 у 04:17
  Увійдіть щоб відповісти