У мережі представили репліку ferrari 250 gt swb california (фото)

17

Британська компанія gto engineering презентувала свій черговий проект відродження класичної моделі ferrari. Розробники підготували спайдер з позначенням 250 gt swb california.

Британська компанія gto engineering готова підготувати суперкар, який називають swb spyder revival, на основі клієнтської моделі ferrari, зокрема, перетворити в репліку розбитий або потерпілий від вогню суперкар. Машини допрацюють шасі, абсолютно замінять кузовні панелі, а також оновлять салон.

Стартовим агрегатом для репліки оголений агрегат v12 об’ємом 3,0 літра, який gto engineering застосовує в інших проектах серії revival. Він зробив майже 300 к. С. Однак на замовлення покупця об’єм двигуна може бути збільшений до 3,5 або 4,0 літра. У тандемі до силового агрегату пропонуються чотирьох-або 5-ступінчасті механічні коробки.

Свою роботу компанія gto engineering вирішила оцінити в 750-850 тис. Фунтів стерлінгів (1,03-1,17 млн доларів). Оригінальні ferrari 250 gt swb california spyder оцінюються на аукціонах вельми дорожче: в 15-16 млн доларів. Причому призначений репліка не тільки тім, хто просто не може дозволити собі придбати даний раритетне авто ferrari, однак і тим, у кого оригінальний спайдер вже є.