У компанії chery перерахували прийдешні новинки для росії на 2022 рік

38

У дві тисячі двадцятому другому компанія chery планує вивести на російський ринок цілий ряд нових моделей. Майбутньої весни в салонах дилерів марки з’явиться компактний кросовер exeed lx. Останній повинен був дебютувати ще в кінці нинішнього року, але китайці вирішили злегка почекати.

Exeed lx побудований на базі паркетника chery tiggo 7, який був випущений ще в шістнадцятому і на даний момент вже не проводиться. Якщо донорська модель оснащена 1,6-літровим атмосферником, то кросоверу преміум-бренду розробники за замовчуванням відрядили 1,5-літровий турбомотор, який на машинах для домашнього (китайського) ринку видає 156 к.с., працюючи в зв’язці з варіатором.

При цьому в піднебесній вседорожник можна замовити і з 1,6-літровою «турбочетверкою» tgdi на 197 сил, яка йде в тандемі з семидіапазонним преселективним роботом. З якими двигунами модель буде доступна в росії-поки невідомо.

Слідом за lx до російського ринку добереться паркетник chery tiggo 4 pro (в китаї продається як «tiggo 5x»). Дана модель являє собою модернізовану версію нинішнього tiggo 4.

Останній в російській лінійці чері є самим віковим автомобілем, при цьому поява оновленої версії з приставкою pro очікувалося ще в кінці двадцять першого, але китайці перенесли старт продажів до літа майбутнього року.

У другій половині 2022-го в росії з’явиться ще один кросовер chery — новий omoda 5, світова прем’єра якого відбулася на листопадовому автосалоні в гуанчжоу. Не виключено, що для нашого ринку дану модель можуть перейменувати.

Chery omoda 5 оснащений новим 1,6-літровим турбомотором серії kunpeng з віддачею 197 к.с., проте в рф кросовер знову таки можуть запропонувати з іншим двигуном. Втім, поки будь-якої офіційної інформації на цей рахунок немає.

Під кінець 2022 року на нашому ринку і обіцяють появу електричного кросовера чері. У деталі китайці не вдаються, але, швидше за все, мова йде про модель eq5, світова прем’єра якої відбулася ще влітку дві тисячі двадцятого.