У гродно придбали маз для прочищення дощових ливневок

16

Після літніх злив багато вулиць швидко виявлялися затопленими. Щоб боротися з підтопленнями, в гродно закуплено новий маз для промивання зливових каналізацій. Його придбав куп “рембудавтодор” за власні кошти.

“мінськводоканал” свій перший каналопромивний автомобіль маз – 6926с9-к10 з навісним обладнанням отримав у липні цього року.

Установка ко – 5000 оснащена ілоносним і каналопромивочним обладнанням на базі автомобіля маз. Крім чищення мулу і грунту, вона вичищає дощоприймальні колодязі при аварійних засміченнях.

Як повідомили в «рембудавтодорі», нова техніка вже встигла добре зарекомендувати себе після дощів, пише “гродненська правда”.

На балансі куп “рембудавтодор” знаходяться 23 локальних очисних споруди, близько 19 тисяч каналізаційних колодязів, 587 трубопроводів міської дощової каналізації. Вони приймають стоки поверхневої каналізації приблизно 9 тисяч тонн кубометрів на рік.

***

На сайті виробника “белкоммашавто” є інформація про комбіновану машину ко-5000.

Виробник повідомляє, що у спецтехніки широкий спектр завдань:

– очищення каналізаційних колодязів, відстійників і вигрібних ям від рідких фекальних відходів (вакуумна машина);

– розмив щільних мулових відкладень міських зливових каналізацій і транспортування їх до місця вивантаження (мулососна машина);

– профілактичне санітарне очищення водостічних і каналізаційних мереж та ліквідація аварійних засмічень (каналопромивочная машина).