У Білорусі виявилися найдешевші BMW 5-ої серії в світі

281

BMW офіційно: за найдешевшою «П’ятіркою» – в Білорусь

Як повідомляє автомобільне видання abw.by, «Німецький концерн зробив Білорусь країною з одними з найнижчих у Європі цін на сьоме покоління седанів BMW 5 Series». Так, за інформацією автовидання, вартість популярної версії BMW 520i Business (друга після базовій комплектації починається від 34 990 євро – це 2 536 000 рублів. У Росії аналогічна комплектація Business локальної збірки обійдеться вже на 564 тис. рублів дорожче. При тому, що у нас в країні продаються все ще одні з найдешевших нових автомобілів в світі.

Дивіться також: Як купити автомобіль в Вірменії і пригнати в Росію без розмитнення

За технічними характеристиками седан BMW 520i в комплектації Business отримав 2.0-літровий мотор потужністю 184 л. с. і 290 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість – 235 км/год, динаміка розгону – 7.8 секунди.

Друга модель, яка обійдеться білоруським споживачам дешевше, ніж де-небудь, – це BMW 520i M Sport. На ринку сусіда машина продається за 42 150 євро (3 055 000 рублів), що дешевше на 5-10%, ніж на ринках інших країн, зазначають у виданні.

Чому BMW значно знизила ціни на дві моделі BMW 5 Series?

У Білорусі виявилися найдешевші BMW 5-ої серії в світі

«Білорусь представляє інтерес для баварського виробника. Ринок невеликий, але з потенціалом. До того ж у цьому році BMW розраховує ввійти в число лідерів за підсумками року в республіці. Щоб порадувати покупців, було розроблено спеціальну пропозицію на дві комплектації BMW 5 серії з підтримкою від заводу. Тепер купувати баварські седани в Мінську набагато вигідніше, ніж, наприклад, в Москві чи Смоленську», – прояснили ситуацію в автоцентрі «АВТОИДЕЯ» для видання abw.by.

Дивіться також: У Білорусії Комітет безпеки розпродає старі імпортні автомобілі – дешево

Тому, якщо ви жадаєте урвати круту BMW з несподіваною знижкою в півмільйона рублів, їдьте в Республіку Білорусь, якщо ви не проти їздити на білоруських номерах. В іншому випадку збори та платежі «з’їдять» весь вигідну ціну. Та плюс ЕРА-ГЛОНАСС. Може, простіше купити цю BMW в Росії? Хоча тепер ви статистично знаєте, де в світі найдешевші BMW.