Цей тест 90-х років визначить, наскільки добре ви бачите колір

322

Вікторина: Перевірте, наскільки ви добре сприймаєте кольору.

Наші очі мають три типи рецепторів, кожний з яких здатний розрізняти приблизно 100 різних кольорів і відтінків. Згідно з останніми дослідженнями, людина завдяки цьому здатний розрізняти 1 млн різних квітів. Але не все так просто. У кожного з нас своє, індивідуальне сприйняття кольору. Особливо коли це стосується півтонів. Ви хочете перевірити, як ви бачите кольору? Тоді пройдіть наш новий тест.

Ви в захваті від квітів, вмієте розрізняти сотні півтонів, або ви художник, дизайнер, маляр і т. д.? Ви впевнені, що відмінно розрізняєте навіть найменші відтінки? Тоді прийшов час перевірити ваш зір.

Отже, пропонуємо вам нашу нову вікторину, в якій вам належить відповісти на ряд запитань про ваш суб’єктивному сприйнятті того чи іншого кольору на картинках. В кінці ви отримаєте результат, який покаже, як у вас розвинене колірний зір. Багатьох здивують результати тесту.

Цей тест 90-х років визначить, наскільки добре ви бачите колір

Ну і тПорадиційно пропонуємо вам пройти наші інші тести на різну тематику. Наприклад, Порадимо вам перевірити ваші загальні знання. Повірте, буде цікаво!

Отже, удачі!!!

Пройти тест: Перевірте, як ви бачите колір