Це найбезпечніший (і найшвидший!) спосіб прибрати сніг з вашого автомобіля

381

Лайфхак: прибираємо сніг з машини.

Ми знаємо, що холодно на вулиці стало дуже холодно і всіх водіїв дратує очищати машину від снігу кожен день. Ось як зробити це швидко.

Немає нічого гірше, ніж рано вставати у сніжний день, щоб очистити машину від снігу. Особливо це жахливо, коли ви поспішаєте на роботу. Адже із-за снігу нам доводиться вставати набагато раніше. Але чи знаєте ви, що очистити машину від снігу ви можете набагато швидше, якщо будете робити це правильно? Ось як це зробити.

Крок 1. Якщо вам прийшло смс від МНС про майбутній снігопаді або ви дізналися про сильних опадах з прогнозу погоди, то постарайтеся ввечері припаркувати автомобіль ближче до основної проїзної частини, звідки з самого ранку вам буде простіше виїхати з двору. Також спробуйте припаркувати машину поруч з будівлею. В такому випадку вашу машину, можливо, засипле снігом набагато менше.

Парковка ближче до проїжджої частини дозволить вам швидше виїхати з двору, де зазвичай під час снігопаду (і після) дороги чистять в останню чергу. В тому числі якщо у вас є можливість припаркувати автомобіль перед снігопадом прямо на проїжджій частині вулиці, де це дозволено ПДР), то краще залиште автомобіль на ніч там. Справа в тому, що автомобільні дороги чистять в першу чергу. Тому вам буде простіше вранці відкопати свою машину.

Це найбезпечніший (і найшвидший!) спосіб прибрати сніг з вашого автомобіля

Крок 2. Якщо вашу машину пристойно засипало снігом, перш ніж чистити сніг навколо автомобіля, очистіть для початку колеса. Далі зосередьтеся на нижній частині автомобіля, прибравши сніг з-під машини. Переконайтеся, що в вихлопної труби автомобіля немає снігу. Засмічення вихлопної труби може призвести до збоїв в роботі двигуна, а також до потрапляння вихлопних газів в салон.

Крок 3. Візьміть щітку або неабразивну мітлу і почніть акуратно прибирати сніг з машини. Використовуйте тільки якісні інструменти для очищення снігу. Пам’ятайте, що дешеві щітки, шкребки і мітла можуть пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. Але і якісними щітками потрібно вміти користуватися. Якщо сильно натискати на щітку, то пошкодити можна що завгодно.

Це найбезпечніший (і найшвидший!) спосіб прибрати сніг з вашого автомобіля

Наприклад, нейлонові щітки при сильному натисканні можуть залишати дрібні подряпини на кузові. У цьому випадку, щоб прибрати подряпини, потрібна буде полірування кузова. Ні в якому разі не видаляйте сніг з машини лопатою. Дивно, але подібний спосіб очищення снігу лопатою нерідкий. Багато водіїв вважають, що лопата прискорює процес прибирання. І це так. Але лопата може завдати на кузов глибокі подряпини, які поліруванням не прибереш. Пам’ятайте, що глибокі подряпини можна прибрати тільки перекраской деталі кузова.

Крок 4. Почніть очищати машину завжди з даху, рухаючись вниз до вікон, капота, багажника, заднім і переднім ліхтарям. Знімаючи сніг з машини, не тисніть на нього. Всі рухи повинні бути по прямій лінії. Таким чином, якщо відбудеться випадкова подряпина, вона буде менш помітною.

Це найбезпечніший (і найшвидший!) спосіб прибрати сніг з вашого автомобіля

Крок 5. Не потрібно прибирати весь сніг з машини. Адже ви можете включити обігрів і разморозку, а все інше дозволять зробити сучасні технології. Для цього включіть обігрів скла, обігрів дзеркал заднього виду і поставте обдув лобового скла на максимальний режим. Як тільки автомобіль прогріється, тепле повітря швидко нагріє скла машини, що дозволить оттопить сніг і лід на них.

Якщо ви поспішаєте або охолодження та обігрів стекол допоміг лише частково, вийшовши з машини, ви легко закінчите очищення автомобіля від снігу і льоду. Головне – приберіть сніг з даху, щоб під час руху не летів на інші автомобілі. Пам’ятайте, що водіння з великою кількістю снігу на автомобілі небезпечно.