ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

204

Мітсубісі Аутлэндер оновився, але ви оновлень не знайдете!

Mitsubishi Outlander – це кросовер-годувальник для японського автовиробника, у якого не все йде так гладко, як того хотілося б його власникам. Низка помилок призвела спочатку до поступового, але неминучого скорочення модельного ряду, пішли в історію такі ікони автобренда, як моделі Mitsubishi 3000GT, Eclipse, Lancer Evolution, і новаторська, але рідкісна автомодель Mitsubishi FTO. Мітсубісі, прощай! Згадаймо модельний ряд японського автовиробника за останні 20 років

Потім почалися метання у виборі майбутнього шляху розвитку. Що робити? Відновлювати колишню модельний ряд або переключитися на прогресивну електричну тягу? Начебто, вибрали другий варіант. Але ось невдача – у першій половині 2016 року вибухнув скандал. Спливло на поверхню те, що довгі роки зберігалася в секреті: Mitsubishi офіційно зізнався, що фальсифікував дані про економію палива з 1991 року.

Зміст скандалу можна вкласти в одне речення:

Компанія Мітсубісі використовувала облудну схему, за допомогою якої забезпечувала свої моделі більш низькими показниками економії палива, ніж вони змогли б досягти у відповідності з регульованим урядом тестуванням. І це, пардон, протягом чверті століття! Автомобільної компанії Мітсубісі може прийти кінець?

Від неминучого краху компанію врятував альянс Renault-Nissan, вірніше японський партнер об’єднання. У жовтні того ж року він прикупив акцій на $2 млрд. У Мітсубісі, схоже, почалося нове життя.

Це виражається в активізації виробництва різноманітних кросоверів, безумовне звільнення від фальсифікації даних по витраті палива і вливання коштів ззовні. Але Mitsubishi не була б сама собою, якби не підтримувала свою неумирающую класику. У неї якраз і входить кросовер Mitsubishi Outlander. Збирається в Калузі позашляховика залишається в Топ-25 найбільш популярних на території країни моделей – за дев’ятимісячний період він розійшовся тиражем в 17.266 одиниць, додавши тим самим майже 6 тис. штук порівняно з аналогічним торішнім періодом. Статистика продажів нових автомобілів в Росії за вересень 2018 і січень-вересень 2017/2018 року

1. Мінімальні зміни в «X»-стилістиці, еволюція дизайну триває.

Мабуть, тільки дуже уважні і віддані фанати помітять різницю. Зверніть увагу на нижню планку нового Аутлэндера. Досить було перевернути бічні «ікла» вниз, щоб автомобіль трохи змінився в «особі». Вигляд у оновленого кросовера моментально став більш агресивним. Позначення під № 1.

ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

Замість жалюзі тепер сітка з дрібними отворами – № 2.

ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

Зверніть увагу на змінену внутрішню стилістику фар. Внутрішні обмежувачі секцій тепер трикутні, як на світлодіодних версіях фар, так і на галогенних їх типах.

ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

Ще одне фінальне зміна в зовнішності фронтальної частини Outlander – хромована по краях нижня секція доповнює ускладнився стиль «морди» позашляховика.

Збоку змін немає. Хіба що 18-дюймові диски стали виглядати більш строгими. Цифра № 5 на верхньому фото.

На кормі доповнює зовнішність більш масивний спойлер.

2. Робота триває в салоні

Тут теж доопрацювання носять поточний характер. Сидіння мають трохи більш значною бічною підтримкою:

ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

Як повідомляється, тепер кнопки склопідйомників підсвічуються в повному складі. З’явився у них і так званий «автоматичний режим» – затиснули на кнопку опускання скла, і воно опуститься до кінця сам (дивно, але його правда чи що не було? Власники Outlander’ів, відгукніться в коментарях).

ТОП-5 фактів про оновлений Mitsubishi Outlander

USB-роз’єми встановлені в нижній частині центральної консолі і проведені до пасажирів другого ряду.

У топових комплектаціях двері багажника забезпечується електроприводом.

3. Технічні зміни позначаться на керованості, але не на прийомистості

Outlander одержав більш потужні енергоємні амортизатори. Рульове управління обзавівся новими налаштуваннями. «Шумка» в критичних місцях стала пропускати менше звуків ззовні, а ущільнювачі п’ятої двері стали щільніше прилягати до кузова. Двигуни і трансмісія залишилися колишніми, на жаль.

4. Цінник на оновлений Mitsubishi Outlander

Що за ціною? Вона трохи підросла. 1.639.000 рублів за 2.0-літровий варіант з моноприводом на передню вісь. 2.070.000 рублів за модель з 2.4-літровим мотором і повнопривідною трансмісією. Топовий варіант обійдеться в 2.4 млн. рублів. Нічого собі народний позашляховик!

5. Що маємо у підсумку?

Специ з Мітсубісі продовжують крутити свою шарманку. Модель-годувальниця залишилася такою ж, як була до оновлення. Це дійсно так. Впевнений, навіть власник поточній версії не відразу зрозуміє, що змінилося в стилі, де шукати зміни до технічної складової, що змінилося в керованості… а от перегляд цін помітить відразу.

Дивіться також: Все, що відомо про новий Mitsubishi Outlander

Загальний вердикт такий: якщо володієте моделлю Outlander 2015-го року, це оновлення – не ваш варіант. Якщо вирішили пересісти на кросовер від Мітсубісі з іншої марки – пробуйте! Для вас машину дійсно трохи поліпшили.