Тест на наявність алкоголю в крові може діагностувати рак товстої кишки

378

Научно

Ефективний та своєчасний метод експертизи для раку ободової і прямої кишки багато років залишався мрією gerontologist. Метод, такий як тест на наявність алкоголю в крові, подібний аналізу алкогольно-респіраторної трубки на те, щоб пити і рухатися, може спростити діагностувати рак товстої кишки, згідно з новим дослідженням в британському Журналі Хірургії.Автори взяли на роботу 78 чоловік на своє дослідження, з яких 37 мав рак товстої кишки, і 41 «здорові контрольні групи». Дослідники знайшли, що у тих з раком ободової і прямої кишки була різна структура хімікатів, пов’язаних з активністю пухлини в їх диханні.

Слідчі зібрали выдохнутое дихання в інертному мішку від усіх учасників дослідження. Тоді вони проаналізували зразки дихання з допомогою статистичної моделі, і правильно вибрали пацієнтів раку товстої кишки 76 відсотків часу.Доктор Донато Альтомаре і його дослідницька група з університету Альдо Моро в Барі, Італія досліджувала виконання тесту на наявність алкоголю в крові.

Вони знайшли 15 летких органічних сполук (VOCs), що відрізнявся ясно між цими двома групами.Це — лише один маленький крок у спробі створити тест на наявність алкоголю в крові, щоб ідентифікувати рак товстої кишки.

Однак занадто рано, щоб знати, чи був би такий скринінг-тест здійснимо в реальному світі, або якщо помилкові позитивні сторони є ризиком.Інше питання, підняте авторами, полягав у тому, чи могли б тести на наявність алкоголю в крові визнати людей з поліпами товстої кишки.Автори вказують, що існує робота, залишена бути зробленим, і це все ще неясно, які хімікати дихання повинні бути оцінені або якийсь певний статистичний метод є найточнішим для усунення випадків раку товстої кишки.Наступний крок повинен перевірити цей екрануючий далі процес у врегулюванні клінічного випробування.

Якщо в майбутньому, це може використовуватися для пацієнтів, це усуне багато болю і дискомфорту, пов’язаного з поточними екрануючими процесами.Поточні методи перевірки для раку ободової і прямої кишки

Колоноскопія: лікарі використовують довгу, тонку і гнучку трубу, прикладену до відеокамери і монітора, щоб досліджувати товсту кишку і пряму кишку. Знайдені поліпи можуть бути видалені під час цієї процедури, або біопсії можуть бути взяті.Аналіз калу крові: пацієнт вводить пробу фекалій їх докторові, тоді посилаєш її в лабораторію, яка буде досліджена на кров.

Ці аналізи не завжди на 100 відсотків точні, тому що наявність раку не завжди викликає кров в стільці. Крім того, кров в калі може бути викликана іншими умовами, такими як геморою.

Барієвий Рентген клізми: барій є контрастною фарбою, введеної в кишку людини у формі клізми так, щоб він виявився на Рентгені. Ясне зображення невеликої частини тонкої кишки, товстої кишки і прямої кишки мабуть. Якщо щось патологічне виявлено, наступний крок є колоноскопією.

Що таке Рак ободової і прямої кишки?Рак ободової і прямої кишки може бути знайдений у формі пухлини, пухлини або зростання в товстій кишці або прямій кишці.

Товста кишка вбирає багато води, а також поживних речовин від неперетравленої їжі, коли це рухається через тіло. Пряма кишка розташована в кінці товстої кишки і тримає кал, поки вони не бажали залишити тіло.За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, рак ободової і прямої кишки є другим найбільш поширеним раком після раку легенів.

Багато пацієнтів не діагностували, поки вони не в пізній стадії цієї хвороби (приблизно 40 відсотків).Симптоми раку ободової і прямої кишки включають:Діарея

Похід у ванну частоБоль в черевній полостиКровь в кале

Почуття великої кількості в черевній полостиМетеоризм

алкогольдиагностироватькровмочьналичиетест

 • Квітень 9, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Ironwing

  А хто у нас словак? Я шось пропустив? ?


  09.04.2018 в 16:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dudal

  Якщо немає можливості запобігти процес, треба його очолити. Федеральна реформа з чітко визначеними правами регіонів врятувала країну від розповзання. Донбас, Закарпаття, Слобожанщина тощо чудять кожен по своєму, провокуючи повний ….


  09.04.2018 в 23:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Чернієнко Любава

  Красива природа наприклад. Регіон Товтри


  10.04.2018 в 11:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavisius

  Може ти своїми губами йому натиснеш ослоеб?


  10.04.2018 у 18:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sternwarden

  Цікаво, яку антирадянську діяльність міг вести математик???


  11.04.2018 у 02:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Красенков Петро

  Раптовий Изюбрь — блін, у тебе айболить з якимось грузинським акцентом вийшов :))


  11.04.2018 в 10:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Muwield

  Знову Чуркін буде єресь нести? :))


  11.04.2018 у 17:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Graninius

  Вал, розкажи нам свою логіку чого саме я повинен був злякатися? ?


  12.04.2018 у 03:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дутов Гліб Пахомович

  Та ще й зроблено в Естонії …. Найшвидші у світі бджоли…


  12.04.2018 в 12:41
  Увійдіть щоб відповісти