Телевізори спальні, повязані з дитячим ожирінням

232

Научно

Діти, у яких є ТБ в їх спальні, в значно більш високому ризику ожиріння і більшою окружності талії.Це виявлення прибуло з дослідження в американському Журналі Профілактичної медицини, показала, що розмір талії дитини може значно збільшитися з тривалим переглядом телевізійних. Дослідження подібно до попереднього звіту, вказав, що дитячий м’язовий фітнес зменшує більше годин, вони витрачають глядіння телевізор, в той час як їх талія стає більше.

Діти між віками 8 і 18 в США спостерігають приблизно 4,5 години телебачення кожен день, і ТВ знайдено в спальні 70% цих дітей.Ожиріння впливає на одну третину підлітків віком 6 — 19. Попереднє дослідження показало, що дитяче ожиріння може бути припинено шляхом сажения за сімейний обід більш часто і скорочення суми розглянутого ТБ.Дослідження також показали, що сума телебачення розглянула, оскільки дитина залишається тим же у доросле життя, тому людина стає огрядним і закінчує з високим загальним холестерином.

Команда дослідників, з Пеннингтона, Біомедичний Науково-дослідний центр в Батон-Руж, Луїзіана, продемонстрував асоціацію між наявністю і переглядом телебачення у спальні й ожиріння у дітей, особливо збільшилася окружність талії.Пітер Т. Кэцмарзик, доктор філософії, провідний дослідник, сказав:«Зареєстроване об’єднання між ТБ і ожирінням переважно на основі BMI. Асоціація між ТБ і товстої масою, огрядність, збережена в певних складах (включаючи підшкірну і вісцеральну жирову тканину черевної порожнини), і ризик cardiometabolic, менш добре зрозуміла.

Це передбачається, що більш високі рівні телевізійного перегляду і наявності ТБ в спальні пов’язані з певною для складу огрядністю і ризиком cardiometabolic».Було 369 дітей та підлітків віком 5 — 18 з Батон-Ружа, Луїзіана, хто був залучений до дослідження між 2010 і 2011. Був баланс між статусом BMI, статтю, віком та етнічною приналежністю серед предметів, хто був оцінений для:товста массажир желудкаглюкозаокружность талиибыстрые триглицеридыотдых кров’яного давлениявысокоплотный липопротеиновый холестерин

Аналіз показав, що, коли у дітей було ТБ в спальні, у них була більш висока ймовірність перегляду більшої кількості телебачення.На відміну від дітей, у яких не було ТВ в їх кімнаті, у тих з ТБ спальні була більш висока окружність талії, більш товста і більше маси підшкірної жирової тканини.

Предмети, у кого було ТБ спальні і хто також розглянув більше ніж 2 години ТБ день, як показувалося, мали 2.5 рази розбіжності вищих рівнів товстої маси.Перегляд телепередач більше п’яти годин подвоїв ймовірність того, щоб бути в головному квартиле для вісцеральної маси жирової тканини.ТБ в спальні було пов’язано з три рази розбіжностями:висока окружність талиивысокий ризик cardiometabolicповышенные триглицеридыАманда Стаиано, доктор філософії, співавтор, завершила:«Була більш сильна асоціація між наявністю ТБ в спальні порівняно з телевізійним часом перегляду з огрядністю і наслідками для здоров’я.

ТБ спальні може створити додаткові руйнування до здоровим звичкам, вище і поза регулярного телевізійного перегляду. Наприклад, наявність ТБ спальні пов’язано, щоб знизити суми сну і більш низьку поширеність регулярної сімейної їжі, незалежної від загального телевізійного часу перегляду. І коротка тривалість сну і відсутність регулярної сімейної їжі були пов’язані з збільшенням ваги і ожиріння».Дитяче ожиріння є загальною проблемою, яка викликає занепокоєння у багатьох країнах.

Пов’язані з дитячим ожирінням госпіталізації у Великобританії учетверяются за десятирічний період.

детскаясвязанныйспальнятелевизор

 • Червень 5, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Ольга Віталіївна

  Насправді сукупний держборг перестав рости в минулому році. І начебто навіть знизився за рахунок зміни курсу, якщо вважати в баксах. Тоталітаризм у нас дуже перебільшений. А що стосується корупції — так, вона є, і вірю що вона не може бути подолана окремими особистостями, неважливо хто буде. Всі ці люди в основному пітят ще з кремен срср. Тому вважаю измениния законнодательства за наполяганням єс і сша не прогибанием перед заходом, як це сприймають ватники, а позитивом, який змусить наші влади під зовнішнім тиском пріянть закони, які суперечать інтересам нашої еліти, і дозволять поступово корупцию убиарать


  05.06.2018 в 23:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fo

  так не дивлюся я майже 5-й канал і взагалі наше телебачення. Але хоча тдумаю що підтримка уряду у вас перебільшена, але вона таки виросла за останній час.
  Загалом-то я приколююсь звичайно ?


  06.06.2018 у 04:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Григолюк Гаврило

  Брешуть москалі …


  07.06.2018 в 00:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adriefym

  Дайте газу — ти точно уважно дивився Ну постривай, скільки разів там Вовк пистюлей отримував? Взяти хоча б сцену де заяк перерізає мотузку за якою лізе заєць


  07.06.2018 у 02:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuadanius

  О, і Натаха-пенсія-500 євро тут :))


  07.06.2018 у 16:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Axecaster

  Поверніть 1100 у продаж ? найвдаліший телефону за весь час існування компанії імхо!


  07.06.2018 в 23:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mejin

  Якщо б у мене були дружина і діти в пиндоссии — я б теж проти країни НАТО не выепывался :)))


  08.06.2018 в 17:16
  Увійдіть щоб відповісти