Технологія піни допомагає зупинити військову внутрішня кровотеча

212

Научно

Американські війська досліджують використання ін’єкцій піни як метод, щоб зупинити внутрішню кровотечу солдатів, поранених під час бою. Ця сучасна технологія могла потенційно бути поміщена, щоб використовувати в цивільному світі, допомагає при ранах автокатастрофи та інших серйозних невдачах, що відбуваються далекі від лікарні.

Сьогодні, Arsenal Medical Inc. оголосила, що їй дали контракт Фази II від Управління перспективного планування оборонних науково-дослідних робіт (DARPA) до заднього розвитку її нового продукту, щоб лікувати внутрішньочеревна кровотеча солдатів, поранених на передньому краї.Після успіху преклинической Фази I, робота докази поняття, цей проект продовжить премію в розмірі $15,5 мільйонів, спрямованих на розвиток пізньої стадії і регулює підпорядкування.Більшість предотвратімих військових смертельних випадків є результатом внутрішніх ран черевної порожнини, що містять внутрішня кровотеча, яке неможливо зайти в зовнішнє стиснення.Фахівці вважають, що великий відсоток цих смертельних випадків міг бути попереджений, якщо солдати могли б лікуватися і зберігатися стабільними, поки вони не досягли польового госпіталю.

Арсенал створив сильну впрыскиваемую піну, яка працює навколо кровотечі і формує навколо себе травмованих органів. Це розроблено, щоб бути даними бойовим медиком на полі битви, щоб управляти кровотечею в повній черевної порожнини протягом максимум однієї години.Попередні дані були представлені на Річному зборах 2012 року американської Асоціації Хірургії Травми на Кауаї, Гаваї, показавши здатність піни лікувати критичне кровотеча протягом максимум трьох годин фатальною моделі пошкодження печінки.Піна полімеру, використовувана на мінімально інвазивному рівні, як показувалося, зменшила втрату крові на 85% і поліпшила виживаність протягом трьох годин після рани з 8% до 72%.

Провідний автор Девід Кінг, MD, хірург-травматолог Центральної лікарні Массачусетсу зі значним бойовим досвідом операційної сказав:«В даний час немає жодного ефективного догоспітального лікування, доступного для внутрішньочеревної кровотечі на полі битви. Наша кінцева мета повинна знайти інноваційні способи поліпшити лікування та врятувати життя тих, хто служить їхній країні, а також тих, хто страждає від серйозної травми через травму».

Фінансується Управлінням перспективних дослідницьких програм програма зосереджена на результатах для травмованих солдатів. Однак Арсенал хоче зробити цю технологію піни доступною для цивільного використання при інтенсивній травмі, потенційно покращуючи контроль за пацієнтом.Унікальні властивості піни можуть також використовуватися для внутрішнього походження кровотечі в різних заплутаних клінічних ситуаціях.Джеймс Баррі, доктор філософії, Виконавчий віце-президент і Виконавчий директор Арсеналу завершив:«Команда інженерів і вчених з Медичного Арсеналу схвильована, щоб працювати над однією з найважчих проблем у військовій медицині.

Не може бути ніякої більш важливої мети для всіх нас, хто працює в охороні здоров’я, ніж врятувати життя. І робота, щоб допомогти врятувати життя наших солдатів виключно мотивує».Досконала піна

Арсенал проаналізував 1 200 піни, щоб знайти той, який вони хотіли використовувати. Вони знайшли 15, який виконав інструкції для випробування на тварин, але тільки один, який розширився правильно, не був залучений, щоб окропити і мав правильну в’язкість, так, щоб це могло пробитися через об’єднану кров до виду рани.

Піна складається з двома рідкими попередниками в поглинальної коробки, введеної через пупок. Суміш тоді посилає через черевну порожнину сила реакції. Піна потовщує всередині, буквально огортаючи внутрішні органи.

Поміщений просто — медик вводить дві рідини на місці рани; хімікати реагують і створюють піну, прижимающуюся до внутрішньої рані, зупинивши кровотечу. Це купує принаймні один рятівний годину, протягом якого пацієнт може бути взятий до польового госпіталю.

У кінцевому рахунку це зміцнюється і має тривалий тиск на джерело кровотечі. Як тільки пацієнт прибуває в лікарню, «не допускає пригорання» зміцнилося, піна легко видалена хірургами.

Дослідження на тваринах з допомогою свиней показали, що хірурги могли видалити піну протягом шістдесяти секунд.

внутреннийвоенныйостановитьпенапомогатьтехнология

 • Червень 8, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Molv

  Яйцек Нюхаев — я звернув увагу, що в росії на одному з центральних каналів вийшов фільм. Пистливый фільм, спрямований якраз на розпалювання ворожнечі. Де типу зразковий сім’янин розповідає як на беззбройний мітинг напали правосеки. Але от невдача, є фотка де цей поц зі злісною пикою направляє пістолет. А тепер скажи — хто розпалює, я чи все ж той фільм?


  08.06.2018 в 15:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beazezar

  Після твого а


  09.06.2018 у 05:24
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лілія Фомевна

  Звідки інфа? Від кремлівських глашатаїв типу КП? Не смішіть мої тапочки, де докази?


  09.06.2018 у 06:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vushakar

  сеня, ти заипал третій раз цю маячню постиш


  09.06.2018 у 20:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тетяна Лисова

  У мене вал була і є, не було ще відключення в цьому році. Ти де живеш?


  10.06.2018 у 05:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thoris

  поняття не маю, тут майже три години ночі


  10.06.2018 в 15:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кузаева Надія

  Спасибі, Тату… Великодній подарунок атеїстам!


  10.06.2018 у 18:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arashisho

  Модер Терплячий — ну не треба думати що всі такі тупі як ти ?


  11.06.2018 у 07:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сизий Валерія Елизаровна

  О, я майже скінчив, ще трохи :))


  11.06.2018 у 18:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зімін Юрій

  Привіт ? Ні, хто пасмєл? ?


  12.06.2018 у 04:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lakelv

  Коли таке пистит Арбузов, то мені пригадується ипанутая на всю голову Вітренко, яка розповідала що у неї є супер-пупер винахід, який отримує енергію прям звідусіль і безкоштовно, і відразу з його внеждрением настане рай, але чи дасть вона його українському народу тільки якщо її оберуть президентом :))


  12.06.2018 в 10:48
  Увійдіть щоб відповісти