Татові дочки: 22 батька, яким є що розповісти про своїх дітей

27

“доча” – як багато в цьому слові…

Напевно, кожен чоловік потай мріє про сина. Але у долі на цей рахунок свої плани-і ось уже новоявлений батько тримає на руках лапочку-дочку. А там починається — наряди, манікюри… Причому деяким татам доводиться навіть ставати моделлю, на якій відточує майстерність наведення краси майбутня кокетка.

Комусь дочки і зовсім замінюють синів, тому як можуть і на риболовлю з батею сходити, і футбол подивитися, і машину розібрати.

У будь-якому випадку ні з тими, ні з іншими не засумуєш, судячи з розповідей чоловіків з нашої сьогоднішньої добірки. А вже скільки позитивних емоцій дарують дочки-дай бог кожному батькові таке випробувати!

1. Тато, терміново!

And22 / pikabu

І ось що відповідати? я просто прийшов на побачення, і … Все! просто прийшов. Я не знаю. Я нічого не робив. І взагалі, це питання логічніше задати матері, як мені здається. Коротше, батьки, у вихованні дочок все незрозуміло, але дуже цікаво.

2. коли старша дочка пішла в перший клас в школу її водив я. Перед пішохідним переходом, вставав за нею, охоплював голову долонями і повертав наліво-направо.

– підійшла до пішохідного переходу, подивися два-три рази наліво і направо, тільки потім вступай на пішохідний перехід, дивись наліво, звідки машини їдуть. Доходиш до середини дороги дивись вправо, знову на машини.

Йшов ззаду, поклавши долоню на верхівку і повертав голову доньці наліво і направо, відповідно до того що говорив. Потім просто йшов ззаду і періодично нагадував про те, що головою крутити треба.

Перше вересня 2020 р йдемо в школу, тільки дочок вже троє. Підходимо до пішохідного, старша-молодшою:

-ленка, готуйся, зараз тато тобі голову за вуха буде крутити!!! — rec17 / pikabu

3. з тих пір і полюбила “володар кілець «… Дочка у мене дуже любить» володар кілець”, до 12 років (зараз 18 вже) перечитала кілька разів в різних перекладах. Якось розповідаю їй, що це зараз все є, а я прочитав першу частину (хранителі) в 1986 році, а інші дві знайшов тільки в 1990-му, а в дитинстві 4 роки це вічність. А потім ще 11 років довелося чекати епохальної екранізації пітера джексона, яку зараз мало не кожен день по телевізору показують.

Доча перейнялася і каже, що мовляв багато чого б віддала, щоб випробувати мої емоції і побувати на прем’єрі в кінотеатрі!а я їй кажу, мовляв, так ти ж і була там!

Дочка округлює очі!

Я: – просто твоя мама була третій місяць вагітна тобою і саме на прем’єрі ти перший раз поворухнулася. — zloyptich / pikabu

4. Підтримала, як змогла. Дочка намалювала цю картину в 13 років. Показала мені.

— дуже круто. А чому чайник без ручки?

— пап, спочатку з ручкою намалювала. Потім її зафарбувала. Це чайник з отколотой ручкою, але все той же класний чайник, який заварює найсмачніший чай на світі. Просто тепер, щоб налити з нього чай, потрібно чайник обійняти двома долонями …

Ну, звичайна, начебто, історія, але коли вона малювала цю картину, я лежав місяць в лікарні, звідки виписався з 2-ю групою інвалідності…

5. Татова дочка

Alexmix / pikabu

Дочка довго не бачила батька…

6. потрібні нам дочки, потрібні! днями був день народження дочки. І мені подумалося, що кожному чоловікові потрібна дочка, для пом’якшення грубого серця і стилої душі.

Працюючи цілий день в чоловічому колективі, де матом не лаються, а розмовляють, чуючи всякі непристойні жарти, мимоволі просочуєшся всім цим. І тільки повертаючись додому, відтаваєш серцем і душею під ласкавими ручками дочки. Потрібні нам дочки, потрібні. Інакше огрубеем зовсім. — rocky76 / pikabu

7. Чомусь не працює

Сьогодні вранці мене розбудила моя трирічна дочка і сказала, що вона не може включити мультики, пульт від телевізора не працює і вона не знає, чому. І принесла мені ось це:

Eklya / pikabu

8. все нормально. Дружина поїхала до мами з дрібної, я залишився з старшою, а раптом не впораюся. А ми з донькою з’їздили на великах подивитися посадку боїнга 737, в грозу; на зворотній дорозі розповів, як як змінюється салонний фільтр в шкоді — – спробували на практиці, легше ніж в інструкції; потім посмажили кабачки зі сметанно-часниково-кроповим соусом…

Увечері на дзвінок мами відповіли — все нормально, сидимо телик дивимося. Завтра в ліс поїдемо — – zhenek1980 / pikabu

9. чим би дитя не тішилося…

Sergii.7 / pikabu

10. не варто недооцінювати дітей …

Переглядав тут брат. З бодровим.

Дочка зайшла в кімнату. 14 років їй. Пластівці з молоком лопає.

Подивилася хвилин 15.

— не, не моє. Злий він, чи що, данило цей.піти.

Через 10 хвилин знову підсіла до мене.

Фільм додивилися разом.

– ну чого скажеш, доча, по твоєму данила цей поганий або хороший?

— пап, не буває просто хороших або поганих. Хороший чи поганий тільки по відношенню до когось…

Задумався — – kspksp / pikabu

11. на якійсь незрозумілій мові. Доньці три роки. Вигадниця і бовтанка (рано почала говорити).

Грає з фігурками цуценят-рятувальників і починає говорити з ними на якомусь тарабарському придуманому мовою (такий собі набір звуків).

Питаю: ти якою мовою з ними говориш?

– тато, ти що, не розумієш?! на іграшковому!!! — migeldias / pikabu

12. я тут подумала … Молодша дочка (д), зараз в дитячому таборі. Увечері дзвонить мамі (м) і в кінці каже:

Д: сумую за вами.

М: ми теж за тобою сумуємо, я навіть коли ввечері заходжу в магазин, хочу щось смачне тобі купити, а потім згадую, що ти в таборі.

На наступний день, дзвінок мамі раніше, ніж зазвичай.

Д: я тут подумала, ти коли хочеш мені щось купити-купуй і відкладай, а я коли приїду, ти мені все віддаси. — krilov1982 / pikabu

13. 8>і за сина, і за дочку. Знайомий розповів:

Живу як в казці, де у батька було три сини. Двоє розумних, а третій не від світу цього. Тільки замість синів дочки. Дві старших (красуні, розумниці і медалістки) виросли і вибрали собі типові жіночі професії — одна вчиться на психолога, друга закінчила мдімв, вільно говорить, читає на декількох мовах. Женихи табунами бігають.

А ось молодша відзначилася-відмінниця в школі « “душа” класу несподівано після 9-го пішла в коледж за спеціальністю “металообробка”, отримала червоний диплом, зараз працює на заводі на верстатах чпу, паралельно навчається за своєю спеціальністю на заочному. А нещодавно відкопала в сараї на дачі зварювальний апарат, розкрутила батька навчити її працювати на ньому.

P. S. При цьому не можна сказати, що молодша дочка — феміністка або щось чоловікоподібне. Плаття носить, косметикою користується, туфлі на шпильках, коли йде по вулиці, хлопці озираються, слюні ковтають, заміж збирається… — pivbear / pikabu

14. куди?! вчора ходив в ігрову зону в тц з дрібною (2,5 роки). Ну, захотів дитина в туалет.

Зайшов в чоловічій: хей, бро, не питання.

Закрилися в кабінці, вона зробила справи, вийшли, помили руки і без тіні косих поглядів пішли на фудкорт. — fazermot / pikabu

15. грошовий кругообіг. Старший син подарував молодшій сестрі 5000 руб.на днюху (13 років).

Сьогодні вона підходить до мене:

— пап, ось 5000 рублів. І ось мої замовлення на алі. Це подарунки тобі, мамі, братові, його дружині і їх дрібному. Встигнуть же приїхати? можеш оплатити по карті?

— звичайно, доча…

Оплатив. Гроші взяв. Бо це її рішення. Додам їх в її подарунок. Але про це їй, звичайно, не скажу.

Новий рік на носі. Подарунки … Берегла ці гроші з квітня. Ось так вирішила їх витратити.

У мене хороші діти. — kspksp / pikabu

16. дорослішання. Думав, що цей момент, дорослішання дочки, настав у неї в 13 років, коли на новий рік вона попросила окуляри.

– навіщо тобі окуляри? у тебе ж одиниця на обидва ока зір.

— пап, це мій захист від світу. Мені в них спокійніше буде …

Ну ок, сходили в оптику, купили окуляри з нульовими діоптріями, типу для захисту від ультрафіолету. Добре їй пішли.два роки відходила в них. Ні подряпини, ні заломів вушок, дбала про них (чохол, ганчірочки м’які і все таке).

Тепер їй 15 років.

Сьогодні в художку збираємося. Я куртку одягаю, вона з ванної кімнати виходить.

— пап, як тобі?

І бачу: бровки темніші, ніж зазвичай, і величезні її сірі очі тоненько підведені, чому ще більшеСталь. І трохи вії підкреслені (в мамину косметичку залізла).

А очі-то мамині, величезні, сірі, тільки ще більше і красивіше…

Я прям обімлів… Не знаходжу що сказати. Ляскаю тільки очима …

І вона окуляри надягає на очі, і весь ефект зникає під склом і оправою.

— окуляри-то навіщо?

— пап, це захист світу від мене))) поїхали вже!

Задоволена така … Доросла — – kspksp / pikabu

17. було злегка прикро. Забрав дочку з дитячого садка. Крокуємо додому. Доходимо до місця, де будується новий сквер. Отсыпан пісок, щебінь. Стоять кілька самоскидів, працюють екскаватори. Через проїжджу частину і пішохідну доріжку натягнуті сигнальні стрічки. На перший погляд, пройти ніде.

Перед нами бабуся веде онука. Онук, судячи з віку і величезному шкільному рюкзаку, учень початкової школи. Бабуся сміливо крокує навпростець, огинаючи купи будівельного мотлоху, онук за нею. Я ж, не знаючи дороги, забарився, зупинився, думаючи, може, варто обійти будівельний майданчик. Однак стояв віддалік будівельник допомагає з вибором, вказуючи слідом бабусі з онуком.

– молода людина, проходьте тут.

Ну що ж, голосно дякую йому: “спасибі!”, і, міцно тримаючи дочку за руку, прямую слідом за парою, огинаючи купки щебеню.

Несподівано дочка запитує:

— тато, навіщо ти сказав йому спасибі?

— він допоміг нам, вказавши дорогу, — відповідаю їй.

— він же не тобі сказав.

Я, в подиві:

— а кому він сказав»молода людина, проходьте”?

– ну, який же ти молодий? це він йому сказав.

І вказує на шкета зі шкільним рюкзаком.

Було злегка прикро) – lunarwolf / pikabu

18. принцеса. Коли наді було рочки півтора, я став називати її принцесою. Білява красуня-звичайно, принцеса. Іноді я на неї ображаюся за шкідливий характер (надя уперта і непохитна в своїх помилках) і довго звертаюся до неї офіційно — надія олександрівна. Але це триває місяць-два, потім надя щось розуміє, і все повертається на круги своя. До речі, коли я чогось майструю або лагоджу, надя перший помічник. Григорія, старшого сина, фігурує. Його стезя-поезія і проза. Не любить гриня чогось мастрячити. А надюха і хрестову від шліцьової викрутки відрізняє, і свердло по бетону від свердла по дереву. Зараз надії сім. Серйозний вік, в перший клас піде, але це ж дитинство. Дружина днями розповіла. Сиділи у бабусі у дворі приватного будинку…

— мамо, я город поллю? – сказала надя, тримаючи в руках лійку на дванадцять літрів. Сама вона кілограм двадцять п’ять важить.

— надь, обіллєшся, — відповідає дружина.

Таки пішла з лійкою, уперта ж. Потягала туди-сюди, полила помідори і кріп, відволокла лійку на місце.

— ні, город не моє, — каже задумливо. – я ж принцеса.

— ну, надя, принцеси теж багато по дому і двору роблять.

Допомагають батькам, городом займаються, животину всяку користуються — – вмовляє дружина. Цікаво, як надя викрутиться.

— не-не, я нормальна принцеса. – і пішла в захід. — dhredik / pikabu

19. присниться ж! а мені реально наснилося ім’я моєї “майбутньої” дочки, таке красиве, оригінальне ім’я – я ще розбудив себе крізь сон, щоб записати. Після того як записав, я знову заснув. На ранок я прокинувся і вирішив почитати, адже в напівдрімоті здавалося що ім’я було таке піднесене, щось дуже величне. Я знайшов запис, там було написано кюсі-сью. — levi.juden / pikabu

20. ось і подивився… Сьогодні з дочей дивилися мультик:»рапунцель”. Я просто вечеряв.

Вона згадала дитинство (їй 15 вже).

Я:

— о, ми ж на нього ходили в кінотеатр. Пам’ятаю …

Дочка:

— пап, ти не можеш пам’ятати цей мультик. Ми з тобою багато разів ходили на мультики, і ти їх все проспав)))

Згадалося …

Дві роботи, аврал … Брав 2 години за свій рахунок, начальство дозволяло, і вів дочу на мультики в кінотеатр. Купували в магазе попкорн, там дешевше раз в 100, вода з дому в пляшці пластиковій (колу не п’є зовсім — і добре).

Вирубувався вже на предмультіковой рекламі. Будила мене на титрах…

— пап, тобі сподобався мультик?

– класний! а що там тобі сподобалося?

Розповідала в фарбах. Ось і подивився …

Відвозив її додому і знову на роботу — – kspksp / pikabu

21. великі проблеми маленької людини. Розмова з донькою шести років:

— пап, вже 8 вечора, а ще світло.

— так, через тиждень найдовший день у році.

– коли-коли найдовший день у році?

– через тиждень, в понеділок.

– реально самий-найдовший день?

— так, потім найкоротша ніч.

– о, неет! ну почемуууу? я ж замучуся в садку, а потім ще й виспатися не встигну.

Такі великі проблеми маленької людини. — abzbli / pikabu

22. яка різниця! ну да, ну да… Розповіла колега про свою телефонну розмову зі своєю 12-річною донькою:

— дочка, як твої справи?

— все нормально, мама. Нам з подругою хлопчики вирішили по квітці подарувати.

– і як, подарували?

— мені так, а подрузі немає.

– а подрузі чому не подарували?

– ну вона ж в лікарні була, склероз лікує!

– може все-таки не склероз, в сколіоз?

– ну так, сколіоз! вона з мамою в поліклініці була. А взагалі, яка різниця, склероз, сколіоз, вічно ти до слів чіпляєшся! – poland1962 / pikabu

Бонус

андрій миронов з дочкою машею

Вважається, що це одна з останніх фотографій андрія миронова. Тут він з дочкою машею в ризі. Фотографія зроблена 14 серпня 1987 року, тобто за кілька годин до фатального спектаклю.

Ksufka / pikabu