Tata готує бюджетну альтернативу маленькому кросу Suzuki Ignis

278

Авто новости

В Індії сфотографували закамуфльований автомобіль. Передбачається, що в об’єктив потрапив новий субкомпактний паркетник компанії Tata.

Нещодавно індійські ЗМІ знайшли в одній з відеопрезентацій Тати зображення маленького паркетника. За неофіційною інформацією, серійна версія даної моделі здасться в 2020-му або 2021 році, кодове ім’я кросу – Hornbill. А зараз у розпорядженні місцевого мережевого видання GaadiWaadi був знімок замаскованої автомобілі: портал фпредполагает, що це тестовий мул майбутнього кроссовера.

Очікується, що в базу товарного паркетника Tata Hornbill ляже нова модульна платформа AMP (Advanced Modular Platform) власної розробки компанії (на тій же «візку» збудують ще й хетчбек 45X). Спійманий фотошпигуни автомобіль мало схожий на модель презентації, але, будемо пам’ятати, що перед нами нібито тестовий приклад – як зазначає індійське видання, компанія тільки-тільки почала опробованиям новинки.

Хочете створити свій безкоштовний інтернет-магазин, щоб рекламувати свої товари? Обов’язково спробуйте майданчик цю реклама скачати безкоштовно, де можна шаблон для інтернет-магазину. Заходьте за адресою olahola.ua і робіть свій магазин з оголошеннями.

  • Грудень 2, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини