Стовбурові клітини для відновлення зору — новий спосіб доставки

219

Научно

Новий метод для транспортування терапії стовбурової клітини до ока був розвинений групою інженерів в університеті Шеффілда, Англія. Вони сподіваються, що це відкриття може допомогти в відновлюють очах, пошкоджених хворобою або нещасним випадком природним способом.

У новому дослідженні, виданому в журналі Acta Biomaterialia, команда експертів деталізує їх метод для створення мембран, щоб допомогти пересадки стовбурових клітин на око, спосіб наслідувати ознаками очі. Ця технологія була розроблена, щоб лікувати ушкодження рогівки, прозорого шару на передній стороні очі, однією з найбільших причин сліпоти в усьому світі.Дослідницька група використовувала методи, відомі як microstereolithography і электровращающийся, щоб створити диск біорозкладаного матеріалу, який може бути поміщений на рогівці. Диск тоді заповнений стовбуровими клітинами, умножаються, дозволяючи оці бути фіксованими природно.

Колега EPSRC, доктор Илида Ортега Асенсио, з Факультету Шеффілда Розробки, каже:«Диск має зовнішнє кільце, що містить кишені, в які можуть бути поміщені стовбурові клітини, взяті від здорового ока пацієнта. Матеріал через центр диска є більш тонким, ніж кільце, таким чином, це розкладеться, більш швидко дозволяючи стволовим клітинам поширитися через поверхню очі, щоб відновити рогівку».Важлива якість диска — те, що він має кишені, щоб зберегти і захистити стовбурові клітини, моделюючи ніші, знайдені навколо оправи непошкодженій рогівки. Регулярне лікування для роговичної сліпоти є роговичными пересадками, також відомими як пересадка стовбурових клітин, на око з людської амніотичної мембраною від донора, використовуваного в якості короткочасного способу доставки для цих клітин, щоб досягти очі.

Випадково, це лікування може припинити працювати після декількох років — уставившиеся не зберігають ці стовбурові клітини, які повинні відновлювати рогівку постійно.Якщо ця безперервна репарація не має місце, товста біла рубцева тканина може розвинутися через рогівку, що приводить до часткової або загальної втрати бачення.Слідчі створили маленькі кишені, сформовані в мембрані, щоб допомогти клітинам об’єднуватися і діяти як корисна постачання зберігання дочірніх клітин, так, щоб здорова група стовбурових клітин залишилася в оці.Професор Шейла Макнейл пояснює:«Лабораторні випробування показали, що мембрани підтримають ріст клітин, таким чином, наступна стадія буде до випробування цим у хворих в Індії, яка працює з нашими колегами в Інституті Очі LV Прасада в Хайдарабад.

Одна перевага нашого дизайну полягає в тому, що ми зробили диск з матеріалів вже у використанні в якості біорозкладаних швів в оці, таким чином, ми знаємо, що вони не викличуть проблему в тілі. Це означає, що згідно необхідним дослідженням безпеки і схваленню індійських Контролюючих органів, нам необхідно вирушити в клінічні випробування ранній стадії справедливо швидко.”В країнах роговичное лікування сліпоти є зростаючою проблемою, де випадкове або хімічне пошкодження ока є банальним. Однак заплутане лікування як амниотичні мембранні трансплантати та пересадки просто не доступно більшості людей.

Цей метод більш реалістичний у розвинених країнах, такий як США чи велика Британія. Поточні методи лікування потребують доступу до банку тканини, до якого деякі країни не мають доступу.

Також майже неможливо повністю запобігти пов’язану хвороба людської тканини.Автори припускають, що за допомогою синтетичного матеріалу, ризики видалені, і матеріал легко доступний хірургам.

Використовуючи диски не тільки буде краще, ніж поточне лікування, це також буде менш дорого.Вчені з британського Фонду Стовбурової клітини в даний час досліджують на використанні лікування стовбурової клітини, щоб вилікувати втрату бачення, викликану глаукомою, іншою основною причиною сліпоти у всьому світі.

восстановлениедлитьзрениеклеткановыйстволовой

 • Червень 21, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Aurige

  ВкусТное сало — ну вишня в стекломое то цукерки ще можна зробити. А шо з їжачками твоїми робити будемо? Хіба шо ти в конкурентів їх будеш кидати :))


  21.06.2018 в 22:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Палагута Регіна

  як можна відповісти на маячня? от відповідай мені на запитання — як ти ставишся до того, що тобі треба кожен день с0сать )(уй найближчого до місця проживання єдинороса? :))


  22.06.2018 у 02:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Spellbrew

  З рот тобі какнуть? Відкривай ширше свій коровай собака расийськая.


  22.06.2018 в 10:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каналин Віктор

  Навіщо? Рятувати потрібно тільки на Донбасі і в США, а на Рашке порожній дохнуть пачками. Пофик на них.


  22.06.2018 у 17:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Blacksinger

  приходь в ДП расеянин, покатаємо на велосипедах….в один кінець правда )))


  23.06.2018 у 06:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dainos

  Вірус Ебола — дороги у нас все в потерть, шо у зв’язку з євро немає. Але ті пам’ятаєш щось подібне до того що на фотках?


  23.06.2018 у 13:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dorirne

  Хм, у мене взимку окло штуки виходило за всі разом, з водою та електроенергією, ща 350-400


  23.06.2018 в 19:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ярин Лавр

  Пішов за лінійкою ?


  24.06.2018 у 04:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Любимов Іван

  І тридцятку на підкуп президента… Пам’ятає хто такий номер у Хазанова? Нетлінка.


  24.06.2018 в 13:38
  Увійдіть щоб відповісти