Статистика стверджує: сучасні жінки швидше віддадуть перевагу позашляховик, маленькій машинці красненьке

269

Улюбленим жіночим автомобілем перестала бути червоненька мила маленька машинка

– Чому ви проїхали на червоне світло?

– Ну розумієте, у мене червона помада, червона сумочка, червоні чоботи, червона сукня, червона машина. Ну як я можу у всьому цьому їхати на зелений?

Багато в свідомості людей роїться стереотипів, у тому числі і по відношенню до жінок. Абсолютно не позбавлені цих закорінених, часто невірних суджень і чоловіки-автомобілісти.

Одне з найшкідливіших кліше, пов’язаних з автомобилистками – це те, що всі жінки люблять невеликі, яскравих кольорів машини. У західних країнах на початку 90-х років навіть з’явилося, і швидко перейшло в Росію, таке поняття як «жіночий автомобіль». Mini Cooper дуже під нього підходив:

Статистика стверджує: сучасні жінки швидше віддадуть перевагу позашляховик, маленькій машинці красненьке

Напередодні 8 березня, експерти «онлайн-вітрини» дилерських пропозицій Autospot.ru вивчивши під 12 тис. угод купівлі нових автомобілів за рік і з’ясувавши кількість автомобілів, придбаних жінками (1/4 від 100%), прийшли до висновку, що червоненька, маленька, мила машинка – це не про наших дам.

Дивіться також: Топ-10 найпопулярніших європейських автомобілів у росіян

«Жінкам не потрібен маленький автомобіль яскравого кольору, вони вибирають автомобілі гольф-класу і повнорозмірні кросовери спокійних кольорів», зазначив розбіжність реальності з міфами директор з маркетингу Autospot.ru Ярослав Шипачьов.

Найпопулярнішими у жінок марками автомобілів стали (Джерело: Autospot.ru):

1. Kia

2. Hyundai

3. Skoda

4. BMW

5. Volkswagen

6. Toyota

7. Audi

8. Lada

9. Ford

10. Renault

Видно, смак і розуміння що таке хороший автомобіль розвинений у наших дам просто чудово. У тому потрапили практично всі ті ж автомарки, які воліють купувати для себе і представники сильної статі з досвідом експлуатації та обслуговування машин.

Дивіться також: Названо 100 найпопулярніших моделей автомобілів в Європі

Цікаво статистичне дослідження ще і тим, що було з’ясовано: «переваги дам істотно різняться залежно від віку»:

«Так, автомобілі Kia у жінок-водіїв – на першому місці завжди, в будь-якій віковій групі. Далі йде дуже цікаве відкриття. У більшості дам у віці від 25 до 45+ на другому місці за популярністю — автомобілі марки Hyundai. Проте молоді дівчата 18-24 років віддають «срібло» Toyota. Hyundai для них — лише «бронзовий» призер. У той час як всі інші ставлять на третє місце автомобілі Skoda.

На четверту сходинку дами 45+ поміщають Toyota, тоді як всі, хто молодший, одностайно віддають це місце автомобілів BMW. На п’ятому місці за ступенем популярності майже у всіх жінок – теж «німці», але від Volkswagen (виняток — 35-44-річні автоледі, віддають перевагу бренд Audi). Примітно, що вітчизняна Lada ні в одній з вікових груп не змогла піднятися вище восьмого місця, а популярні серед російських чоловіків автомобілі Renault і Nissan — вище дев’ятого», йдеться в дослідженні Autospot.ru.

Статистика стверджує: сучасні жінки швидше віддадуть перевагу позашляховик, маленькій машинці красненьке

Найпопулярніші моделі у росіянок (за регіонами)

Місце

Москва

Санкт-Петербург

Інші регіони РФ

1

Skoda Octavia

Skoda Octavia

Skoda Octavia

2

Hyundai Creta

Skoda Kodiaq

Skoda kodiaq

3

Skoda Kodiaq

Hyundai Creta

Hyundai Creta

4

Kia Sportage

Kia Sportage

Kia Sportage

5

Hyundai Solaris

Hyundai Solaris

Hyundai Solaris

6

Volkswagen Tiguan

Kia Rio

Volkswagen Tiguan

7

Kia Rio

Volkswagen Tiguan

Kia Rio

8

Mazda CX-5

Mazda CX-5

Mazda CX-5

9

Volkswagen Polo

Mitsubishi Outlander

Volkswagen Polo

10

Renault Duster

Skoda Rapid

BMW 5

Джерело: Autospot.ru

Ну і саме стереотипне було припасено наостанок. Автомобілі яких кольорів віддають перевагу дівчата і жінки? Червоний лідирує? Не-а! Як виявилося, сучасні кермувальниці віддають перевагу яскравим кольорам спокійні відтінки.

«Найпопулярнішим кольором забарвлення кузова автомобіля серед жінок став білий, включаючи всі його відтінки, аж до кремового, – розповідає Ярослав Шипачьов. – На другому місці опинилися сірі тони, в тому числі вічний сріблястий. Третє місце зайняв тПорадиційно вважається «чоловічою» – чорний. З яскравих кольорів у п’ятірку лідерів увійшов… синій, який виявився трохи популярніше, ніж відтінки коричневого, замикають топ-5 улюблених жінками автомобільних квітів».

«Жіночі кольори» автомобілів

Місце

Групи кольорів

1

Білий / кремовий

2

Сірий / сріблястий

3

Чорний

4

Синій / блакитний

5

Коричневий / бежевий

6

Червоний

7

Жовтий / оранжевий

8

Зелений

9

Екзотичні / двоколірні

10

Інші

Джерело: Autospot.ru

Що ж, цілком практичний вибір, але й у відсутності смаку наших прекрасних жінок теж звинуватити не можна. На цьому закінчуємо зі статистикою і переходимо до привітань:

Дорогие жінки, вітаємо вас з Международным жіночим днем! Будьте також красиві, щасливі, даруйте усмішки своїм близьким і коханим, ну і катайтеся тільки на хороших і якісних автомобілях, які вам дійсно подобаються!